Futbol

Terim ve Cengiz'den Emre Akbaba'ya ziyaret

13 Mayıs 2019 Pazartesi 20:38 - Son Güncelleme 13 Mayıs 2019 Pazartesi 20:49

Galatasaray'da Başkan Mustafa Cengiz ve teknik direktör Fatih Terim, ameliyat edilen Emre Akbaba'yı ziyaret etti.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, "Teknik direktörümüz Fatih Terim ve Başkanımız Mustafa Cengiz dün özel bir hastanede başarılı bir operasyon geçiren oyuncumuz Emre Akbaba'yı ziyaret etti." bilgisi yer aldı.

Ziyaret sonrası Mustafa Cengiz kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. Cengiz'in açıklamaları şöyle:

“Emre’ye de söylediğim gibi bazen her şeyde bir hayır vardır. Bazen daha kötü bir olayı bir kötü olay önlüyordur. Buna böyle inanmak gerek, tevekkül sahibi olmak gerek. Çok üzüldük, Emre bizim çok değerli bir oyuncumuz. Türk Futbolunun geleceği olan Milli Takım için de gerekli bir oyuncu. Yaşam uzun bir süreç. Bu sürecin içerisinde Emre’nin sakatlığı küçük bir kesinti. Üzüntümüz büyük, üzüntümüz maçın da önüne geçti."

"Ben dün maçtaydım, o üzüntüyü yaşamamak gerekirdi ama Çaykur Rizesporlu futbolcularda çok duygulandılar, hatta kırmızı kart gören çocuk hiç itiraz etmedi. O da çok üzüldü. Belki daha yavaş vurabilirdim diye düşünmüş olabilir. İnsan bu tarz kazalarda hep kendini suçlar. En güzel maç sonu konuşmasını da Çaykur Rizesporlu Aminu yaptı. Kendisine teşekkür ediyorum, sağlıklı sağduyulu bir konuşma yaptı.”

Kaynak: TRTSPOR, AA

Sıradaki Haber
Şenol Güneş'ten 3 değişiklik
Yükleniyor lütfen bekleyiniz