22
Ağustos 2019
Perşembe
Futbol

Trabzonspor'dan Hüseyin Türkmen açıklaması

22 Nisan 2019 Pazartesi 00:31 - Son Güncelleme 22 Nisan 2019 Pazartesi 00:40

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven'den Hüseyin Türkmen, "Oyuncumuz Hüseyin Türkmen kazadan yara almadan kurtulmuştur." dedi.

Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven, ailesiyle birlikte trafik kazası geçiren genç futbolcu Hüseyin Türkmen ve ailesinin durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Bordo mavili kulübün web sitesinden yapılan açıklamada, "Futbolcumuz Hüseyin Türkmen ve ailesi, içinde bulundukları özel araçlaSamsun'dan Ordu yönüne seyir halindeyken geçirdikleri kaza sonrasında Ünye’de özel bir hastanede tedavi altına alınmışlardır. Yaşanan talihsiz kazada futbolcumuzun nişanlısı Ümran İffet Uzun’un omurgasında kırılma tespit edilmiştir. Oyuncumuz Hüseyin Türkmen ise kazadan yara almadan kurtulmuştur. Yönetim kurulu üyemiz Özer Bayraktar, kulüp doktorumuz Hakan Bozdoğan ve takım menajerimiz kaza sonrasında ivedilikle oyuncumuz ve ailesinin sevkedildikleri hastaneye intikal etmişlerdir. Hüseyin Türkmen ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” denilldi.

Kaynak: TRT SPOR