3
Ağustos 2020
Pazartesi
Futbol

Ankaragücü’nden ‘Yanımızda Ol’ kampanyası

02 Temmuz 2020 Perşembe 10:00 - Son Güncelleme 02 Temmuz 2020 Perşembe 10:05

MKE Ankaragücü, pandemi sürecinde yaşanan ekonomik kriz nedeniyle ‘Yanımızda Ol’ SMS kampanyası başlattı.

MKE Ankaragücü, yaşanan ekonomik kriz nedeniyle ‘Yanımızda Ol’ SMS kampanyası başlattı. Daha önce hatıra bilet kampanyası gerçekleştiren Başkan Fatih Mert, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda "Bu onurlu ve gururlu mücadelede sen de yanımızda ol. Takımımıza destek olmak için "Yanımızda Ol" yaz 1910'a SMS gönder” dedi.

MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert, yayınlanan kampanya tanıtım videosunda, Ankaralılara seslenerek, “Sevgili Ankaralılar ve Ankaragüçlüler, pandemi sonrasında bütün dünyada yaşanan ekonomik kriz maalesef futbol sektöründe de derinden yaşanmaktadır. Bizim büyük taraftarımızın bizlerden istemiş olduğu ‘Hatıra Bilet’ kampanyasından sonra tekrar taraftarlarımızdan gelen istekler doğrultusunda ‘Yanımızda Ol’ SMS kampanyasını bugün itibari ile başlatmış bulunuyoruz. Ankaralıların ve Ankaragüçlülerin bu kampanyaya gereken desteği sonuna kadar vereceklerine inanıyorum. ‘Yanımızdan Ol’ kampanyasına göstereceğiniz ilgi için şimdiden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Korcan Çelikay: Türkiye’nin asırlık çınarına, başkentin bu değerli markasına tüm sporseverlerin desteğini bekliyoruz

Tüm sporseverleri kampanyaya destek olmaya devam eden takım kaptanlarından Korcan Çelikay, “Kulübümüzün başlatmış olduğu, ‘Yanımızda ol’ kampanyasına katılmak için cep telefonumuzdan ‘Yanımızda ol’ yaz 1910’a SMS gönder ve Ankaragücü’müzü destekle. Haydi Türkiye. Türkiye’nin asırlık çınarına, başkentin bu değerli markasına tüm sporseverlerin desteğini bekliyoruz. Bu onurlu ve gururlu mücadelede sende yanımızda ol” ifadelerini kullandı.

Sarı-lacivertli futbolcular ise taraftarlara şu mesajı verdi: “Daha güçlü olmak, asırlık çınarımızı yaşatmak, armamızı dalgalandırmak için yanımızda ol.”

Kaynak: DHA

Sıradaki Haber
Antalyaspor'da Tamer Tuna'ya doğum günü kutlaması
Yükleniyor lütfen bekleyiniz