Futbol

Beşiktaş yeni sezon formalarını tanıttı

14 Temmuz 2021 Çarşamba 19:04 - Son Güncelleme 14 Temmuz 2021 Çarşamba 21:20  |  Kaynak : TRT SPOR

Süper Lig'in son şampiyonu Beşiktaş, 2021-2022 sezonunda giyeceği formaları İstanbul Boğazı'nda yaptığı etkinlikle tanıttı.

Kulübün sosyal medya hesabından 19.03'te yapılan paylaşımda, forma tanıtımı için şu metin kullanıldı:

"Sen Köyiçi, sen Abbasağa, sen Şairler’sin.
Siyahınla beyazınla #BeşiktaşSensin

Şampiyonluğa giden yolda iç saha, deplasman ve üçüncü formalarımızın sponsoru olan adidas’la birlikte koşacak olmaktan mutluluk duyuyoruz."

İşte Beşiktaş'ın bu sezon kullanacağı 3 forma: 

Etkinlikte konuşan ve Adidas ile olan sözleşmeyi 5 yıl daha uzattıklarını belirten Başkan Çebi, “Biz şampiyonluğu evimizde, Boğaz’da kutluyoruz. Formalarımızı da burada tanıtalım dedik. Adidas ailesine teşekkür ediyoruz. Bizim yanımızda oldular. 5 yıl daha sözleşmemizi yeniledik. İnşallah şampiyonluklarla dolu 5 yıl olur. Taraftarımızın mutlu olduğu bir 5 yıl olur. Taraftarsız bir sezon geçirdik. İnşallah bu sezon böyle olmayacak. Şimdi taraftarımıza ‘Şampiyon sensin’ diye sesleniyoruz. Formalar, taraftarımızın tadını çıkarabileceği formalar. Sponsorluklar çok önemli. Aile olduğunuz takdirde başarı geliyor. Futbolcularla, taraftarla beraber olmak, aile olmaktır. Sponsorlarla da aile olmak önemli. Adidas’a bir kez daha teşekkür ediyoruz. Beşiktaş taraftarının da formaları alıp, kulübe katkı vermesini diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber
Üst kutu 6
Yükleniyor lütfen bekleyiniz