9
Mart 2021
Salı
Futbol

Beşiktaş'ta forvet arayışları

28 Ocak 2021 Perşembe 11:37 - Son Güncelleme 28 Ocak 2021 Perşembe 11:50  |  Kaynak : TRT SPOR

Forvet transferi yapmak isteyen Beşiktaş yönetimi, görüşmelerini sürdürüyor. Hulk'tan cevap bekleyen siyah beyazlılar, Cenk Tosun için de nabız yokladı.

Ara transfer döneminin bitmesine sayılı günler kala Beşiktaş sessizliğini koruyor. Şu ana kadar kadrosuna takviye yapmayan siyah beyazlılar, forvet arayışlarını sürdürüyor.

Hulk’a teklif götüren Beşiktaş yönetimi, Brezilyalı yıldızdan henüz istediği geri bildirimi alamadı. Hulk’a ilgisini kaybetmeyen siyah beyazlılar, olumlu cevap gelmesi halinde 34 yaşındaki oyuncuyu renklerine bağlayacak.

Bu sırada diğer seçenekler üzerinde duran yönetim, gözünü Kasımpaşa’dan Koita’ya çevirmişti. Ancak lacivert beyazlılar yüksek bonservis bedeli isteyince bu transfer çıkmaza girdi.

Öte yandan Everton’da yeteri kadar forma şansı bulamayan Cenk Tosun için nabız yoklayan siyah beyazlılar, milli golcüyü kiralamak için transferin son günlerinde atak yapabilir.

Bu transferde Beşiktaş yönetimini düşündüren konu ise Cenk’in yüksek maaşı. İngiliz ekibinin, maaşının bir kısmını karşılaması durumunda transferin gerçekleşme ihtimali artabilir.

Cenk Tosun'a; İspanya, Almanya ve Rusya’dan ciddi teklifler olduğu da iddia ediliyor. 

Sıradaki Haber
Üst kutu 6
Yükleniyor lütfen bekleyiniz