13
Mayıs 2021
Perşembe
Futbol

Bilic sonunda patladı: ''Aklım almıyor''

12 Eylül 2014 Cuma 11:15 - Son Güncelleme 12 Eylül 2014 Cuma 11:20

Slaven Bilic: ''Bu nasıl oluyor. Anlam veremiyorum''

Geçen sezondan bu yana sakatlıklar Kartal’ın başına dert oldu. Bu sezon Siyah-Beyazlılar’da şu ana kadar tam 8 oyuncu sakatlandı. Son olarak Metalist Kharkiv’den transfer edilen '10 numara' Jose Ernesto Sosa’nın sol ön üst adalesinde ikinci derece yırtık tespit edildi. Arjantin oyuncu, iki hafta sahalardan uzak kalacak.

GEÇEN SEZON YENİLENMEYE BAŞLADI

Yaşanan bu sakatlık sonrası Teknik Direktör Slaven Bilic, adeta çıldırdı. Hırvat Hoca, Sosa’nın sakatlığı sonrası "Sakatlıkları aklım almıyor... Bu nasıl oluyor. Anlam veremiyorum. Her şeyi çözdük… Buradaki (Ümraniye) zeminlerin hepsini yeniliyoruz. Ama hâlâ sakat veriyoruz" diyerek sakatlıklardan dolayı dert yandı. Eski Futbol Direktörü Önder Özen’in geçen sezonun bitiminde yenilmeye başladığı Nevzat Demir Tesisleri’nin zeminlerinde son aşamaya gelindi.

ÇEBİ’DEN HEMEN BİTMESİNİ İSTEDİ!..

Kısa süre içinde tüm zeminlerin oturacağı ve sakatlıkların minimuma ineceği öğrenildi... Ümraniye’de kamp yapan U21 Takımı bile zeminlerin yenilenmesi nedeniyle başka sahalarda idmanlarını yapıyor… Teknik Direktör Slaven Bilic, en kısa sürede tesislerdeki zeminlerin bitmesini İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanı Ahmet Nur Çebi’den istedi. Çebi de bu konuda Hırvat Hoca’ya onay verdi.

AKŞAM

Sıradaki Haber
Aziz Yıldırım çılgına döndü!
Yükleniyor lütfen bekleyiniz