12
Mayıs 2021
Çarşamba
Futbol

"Birlik ve beraberlik duygusu takıma da yansıdı"

04 Kasım 2019 Pazartesi 13:09 - Son Güncelleme 04 Kasım 2019 Pazartesi 13:12

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ, camiada oluşan birlik duygusunun futbol takımına olumlu yansıdığını ve alınan iyi sonuçlarla zirve yarışının içinde bulunduklarını söyledi.

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Emre Kocadağ, Süper Lig'in son 4 haftasında aldıkları iyi sonuçlarla ilgili olarak, "Takımın öz güveni yerine geldi. Denizlispor maçını da kazanıp, milli araya en iyi şekilde girmek istiyoruz." dedi.

Milli arada sakat oyuncuların da takıma döneceğini kaydeden Kocadağ, "Yarışın içinde olacağız. Önemli olan takım olabilmek. Takım olma duygusunu aşıladık. Zaten sakatlıklarla çok mücadele verildi. Tam kadro hiç oynanmadı. Camiaya birlik beraberlik duygusunu verdik. Birlik ve beraberlik duygusu takıma da yansıdı." ifadelerini kullandı.

"Taraftarlarımız takımın itici gücü"

Kocadağ, siyah-beyazlı taraftarların takımın başarısında büyük paya sahip olduğunu dile getirdi.

Elde edilen galibiyetlerde taraftarların büyük etkisi olduğunu anlatan Kocadağ, "Taraftarlarımız takımın itici gücü. Onların desteği çok fazla oluyor. Sezon sonuna kadar takımı ateşleyecekler. İçeride puan kaybetmeyeceğiz." diye konuştu.

Teknik direktör Abdullah Avcı'nın da her zaman arkasında olduklarını kaydeden Kocadağ, "Hocamızın tartışılacak bir tarafı yok. Kendisini ispatlamış bir isim. Her zaman kendisiyle durum değerlendirmesi yapıyoruz." açıklamasında bulundu.

"Braga maçını da kazanmak istiyoruz"

Kocadağ, UEFA Avrupa Ligi'nde 7 Kasım Perşembe günü Braga ile yapacakları maçı kazanarak, Avrupa'da da kötü gidişi sonlandırmayı hedeflediklerini vurguladı.

Beşiktaş formasının olduğu her yerde kazanmayı amaçladıklarını aktaran Kocadağ, "Avrupa'da iddiamız var ve Braga maçına kazanmak için çıkacağız. Ülke puanı için de kazanmamız lazım. Braga'dan 3 puan alacağımıza inanıyoruz." değerlendirmesini yaptı.

Kaynak: AA

Sıradaki Haber
Denizlispor'da kötü futbol üzdü
Yükleniyor lütfen bekleyiniz