5
Mart 2021
Cuma
Futbol

Elmander Süper Lig'e dönüyor!

07 Haziran 2014 Cumartesi 15:16 - Son Güncelleme 07 Haziran 2014 Cumartesi 15:35

İsveçli Johan Elmander ismi Süper Lig'in yeni ekibiyle anılıyor.

Adını değiştirip beyaz bir sayfa açan İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü gözünü iki İsveçli'ye dikti.

Abdullah Avcı ile anlaşıp adını değiştirerek İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü olan İstanbul Büyükşehir Belediye transferde çok hızlı. Uğur Uçar ve Ferhat Öztorun ile anlaşan Başakşehir kaleyi de iki Türk'e teslim edecek. Volkan Babacan ve Ertuğrul'u transfer ederek orada büyük bir rekabet yaşatmak isteyen Avcı, iki kaleciyle de prensipte anlaştı.

Ama asıl büyük transferler orta sahaya ve forvete gelecek. Fenerbahçe'ye Belediye'den bedelsiz giden Samuel Holmen'i tekrar kadrosuna katmak isteyen Başakşehir bu konuda sarı-lacivertli kulübün kararını bekliyor. Başkan Göksel Gümüşdağ'ın Aziz Yıldırım ile sıcak ilişkilerine güvene Başakşehir transferi kısa sürede bitirmek amacında. Forvette ise bir diğer İsveçli Johan Elmander gündemde.

Geçen sezonu Galatasaray'dan kiralık olarak Norwich'te geçiren Elmander'n sözleşmesi bitti ve oyundu şu anda serbest durumda. Holmen ile birlikte iki İsveçli'yi kadrosuna katmak isteyen Başakşehir böylece oyun karakteri yüksek bir takım yaratmanın peşinde. İstanbul'u çok seven Elmander'in teklife ne cevap vereceği ise merak konusu.

(3puan)

Sıradaki Haber
Üst kutu 6
Yükleniyor lütfen bekleyiniz