23
Ocak 2021
Cumartesi
Futbol

"En değerli oyuncu olmak gurur veriyor"

21 Ekim 2020 Çarşamba 09:56 - Son Güncelleme 21 Ekim 2020 Çarşamba 18:26  |  Kaynak : TRT SPOR

Trabzonspor'un kalecisi Uğurcan Çakır, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Uğurcan, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirterek, kesin konuşmak için çok erken olduğunu söyledi.

Trabzonspor'un kalecisi Uğurcan Çakır, basın toplantısı düzenledi. Birçok konuda merak edilenleri yanıtlayan Çakır'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde...

"Eddie hoca gerçekten iyi bir insan. Taktik bilgisine de güveniyoruz. Biz saha içine odaklıyız. Yeni bir takımız, adaptasyon süreci sancılı geçiyor. Daha çok erken. Henüz ekim ayındayız. Geçen sene yaptıklarımız da ortada. Kendimize güveniyoruz" 

"Türk Milli Takımı için iyi kalecilerin olması çok iyi. Çok da iyi kalecilerimiz var. Ben, Milli Takım'a nasıl yardımcı olabilirim, onu düşünüyorum. En değerli oyuncu olmak bana gurur veriyor. İnşallah performansımı artırarak devam ederim. Baba olmak da çok güzel bir duygu ama maç sırasında baba olduğum aklıma gelmiyor. Maçtan sonra düşünüyorum onu."

"Geçen senenin genelinde çok iyi performans sergiledik. Pandemiden sonra ise kendimizi çok iyi hazırlanamadık, çünkü fırsat olmadı. Bence en önemli etken taraftarsız olmasıydı."

"Bu sene için de daha yeni bir takımız, kaliteli oyuncularımız, kaliteli insanlarımız var. Takımın kaptanlarından biri olarak söylüyorum, onların adaptasyon sürecini kısaltmak istiyoruz. Şu an yorum yapmak için çok erken. Şampiyonluk için mücadele edeceğiz. Trabzonspor her maçını kazanmak için çıkar. Bu sene de öyle olacak." 

"Trabzonspor'un bir mali beklentisi vardı. Bu mali beklenti karşılandığı takdirde Avrupa'ya transferim gerçekleşirdi. Ben Avrupa'da ülkemi temsil etmek isterim ama birinci sıramda değildi. İleride tabii ki böyle bir şey istiyorum."

Sıradaki Haber
"Hoca değişikliği gündemimizde yok"
Yükleniyor lütfen bekleyiniz