3
Mart 2021
Çarşamba
Futbol

Gaziantep FK'dan Sumudica açıklaması

09 Ocak 2021 Cumartesi 12:34 - Son Güncelleme 09 Ocak 2021 Cumartesi 13:48  |  Kaynak : AA, TRT SPOR

Gaziantep FK, teknik direktörleri Sumudica'ya yeni sözleşme teklif edildiğini ve kendisinden yanıt beklendiğini açıkladı.

Gaziantep Futbol Kulübü, sözleşmesi sezon sonunda bitecek teknik direktör Marius Sumudica'ya bir miktar ücret artırımıyla yeni sözleşme teklifinin yapıldığını ve Rumen teknik adamın yanıtının beklendiğini bildirdi.

Kulüpten yapılan açıklamada, kulüp başkanı Mehmet Büyükekşi önderliğinde dün Sivas'ta takımın kamp yaptığı otelde bir toplantı düzenlendiği belirtildi.

Daha önceden planlanan bu toplantıda, takımın hedefleri, transfer planlaması ve teknik direktör Marius Sumudica'nın sözleşme konularının gündeme geldiğinin ifade edildiği açıklamada, şunları kaydedildi:

"Yapılan görüşmeler neticesinde, teknik direktörümüz Marius Sumudica'nın 30 Mayıs 2021 tarihinde sona erecek sözleşmesinin yenilenmesi konusunda içerisinde bulunduğumuz pandemi koşulları da göz önüne alınarak, kulübümüz bütçesi dahilinde bir miktar ücret artırımıyla birlikte yeni sözleşme teklif edilmiştir. Yönetim kurulumuz, teknik direktörümüz Marius Sumudica ile önümüzdeki süreçlerde de çalışma isteğini yinelemiş olup, yapılan bu teklif karşısında hocamızın yanıtı beklenmektedir. Teknik direktörümüz Marius Sumudica, sözleşmesi süresince takımımızda kalmaya devam edecek olup gelişmelerden kamuoyu bilgilendirilmeye devam edilecektir."

Müslüm Özmen: Görüşmemizi yaptık, teklifimizi ilettik

Gaziantep FK Asbaşkanı Müslüm Özmen TRT SPOR'a yaptığı açıklamada, “Sumudica ile sözleşme uzatmak için görüşmemizi yaptık, kendisine teklifimizi ilettik. Artık top kendisinde. Mayıs sonuna kadar bizimle kontratı devam ediyor, eğer başka bir takıma giderse sözleşme şartlarını yerine getirir öyle gider” ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber
Üst kutu 6
Yükleniyor lütfen bekleyiniz