13
Ağustos 2020
Perşembe
Futbol

Göztepe'de transfer mesaisi yoğun olacak

02 Ağustos 2020 Pazar 13:40 - Son Güncelleme 02 Ağustos 2020 Pazar 13:55  |  Kaynak : DHA

Süper Lig'de yeni sezon öncesi teknik direktör İlhan Palut'la yola devam kararı alıp, kaleci Beto, Andre Castro, Wallace Reis, Deniz Kadah ve Cameron Jerome ile yollarını ayıran Göztepe'yi iç ve dış transferde yoğun bir mesai bekliyor.

 

Sarı-kırmızılı yönetimin ilk olarak kadroda tutmayı planladığı Berkan Emir, Titi, Napoleoni, Mossoro ve Soner Aydoğdu'nun işini bitirmeyi hedeflediği öğrenildi. Kurmayların 5 oyuncuyu kesinlikle bırakma taraftarı olmadığı ve futbolcularla bir an önce anlaşma zemini bulacağı vurgulandı.

İç transferde sorun yaşamak istemeyen sarı-kırmızılıların 5 oyuncuya tatmin olacakları bir teklifle geleceği dile getirildi. 

İlhan Palut'un raporu doğrultusunda kolları sıvayan yönetim birçok kulübün peşinde olduğu Alpaslan Öztürk transferinde de görüşmeler yapacak. İzmir ekibi ile sözleşmesi 2021 ylına kadar devam eden tecrübeli oyuncuya iyi bir bonservis bedeli verilmesi durumunda, Göztepe'nin Alpaslan'ı uğurlayacağı açıklandı. 

İç transferi bitirdikten sonra takviye çalışmalarına geçecek Göztepe öncelikli olarak tecrübeli bir kaleci ve kaliteli bir santrforu takıma dahil edecek. Yurt içi ve dışından oyuncuları belirleyen kurmayların ağustos ortasına kadar transferin büyük bölümünü bitirmeyi amaçladığı gelen haberler arasında.  

Sıradaki Haber
Trabzonspor 53. kuruluş yıl dönümünü kutluyor
Yükleniyor lütfen bekleyiniz