Futbol

Hamzaoğlu: Allah'ın mucizeleri bitmez

16 Ekim 2021 Cumartesi 17:43 - Son Güncelleme 16 Ekim 2021 Cumartesi 17:54  |  Kaynak : AA

Süper Lig'de GZT Giresunspor'a deplasmanda 2-0 yenilen Çaykur Rizespor'un teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, "Allah'ın mucizeleri bitmez. Biz de bu mucizeyi ortaya çıkarabilmek için üzerimize düşeni yapacağız. Pes etmeyeceğiz" dedi.

Hamza Hamzaoğlu, karşılaşmanın ardından düzenlediği basın toplantısında, Giresunspor'u galibiyetinden dolayı tebrik etti.

Kazanmaları gereken bir maç oynadıklarını dile getiren Hamzaoğlu, şunları kaydetti:

"Burada en azından kaybetmeyip dönmemiz gereken bir maçtı. Oyuncularım yine ellerinden geleni yaptılar. Hiç birine, hiç bir şey söyleyemem. Oyuncularıma ortaya koydukları mücadele, reaksiyondan dolayı teşekkür ediyorum. Kazanamamak zor. Kolay değil. Burada oturup da bir şeyler söylemek de zor."

Hamzaoğlu, ümitlerini kaybetmediklerini, sonuna kadar mücadele edeceklerini ifade ederek, "Allah'tan ümit kesilmez. Bu mücadeleyi ortaya koymaya devam edeceğiz. Nasip bakalım. Bakalım neler göreceğiz, neler yaşayacağız. Allah'ın mucizeleri bitmez. Biz de bu mucizeyi ortaya çıkarabilmek için bize düşeni yapacağız. Sonuna kadar teslim olmadan, pes etmeden bu mücadeleyi sürdüreceğiz." diye konuştu.
 

Sıradaki Haber
Üst kutu 6
Yükleniyor lütfen bekleyiniz