8
Mayıs 2021
Cumartesi
Futbol

İngilizlerden Galatasaray için çarpıcı iddia

27 Eylül 2013 Cuma 10:12 - Son Güncelleme 27 Eylül 2013 Cuma 10:47

Galatasaray’ın Fatih Terim ile yollarını ayırmasının ardından teknik direktörlük koltuğuna sürpriz bir ismi getireceği iddia edildi.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın bizzat yürüttüğü yeni teknik direktör çalışmalarında, takımı sürpriz bir isme emanet edeceği iddia edildi.

İNGİLİZ BASINI: "DROGBA OLACAK"

İngiliz basınında çıkan haberlere göre, Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Didier Drogba olacak. Galatasaray’a geldiği günden beri taraftarın sevgilisi olan, saha içindeki örnek davranışları ve fair play ruhu ile ön plana çıkan yıldız golcünün, hem oyuncu hem teknik direktör olarak takımın başına geçeceği İngiliz medyasında manşete çıktı.

Son olarak Manchester City’i çalıştıran Roberto Mancini ile masaya oturan sarı kırmızılı yönetimin, tecrübeli teknik adamın yüksek maaşı ve sözleşme şartlarını ağır bularak çözümü kendi içinde bulma yolunu tercih ettiği yazıldı.

Başkan Ünal Aysal’ın Mancini’nin isteklerine sıcak bakmaması üzerine bir diğer İtalyan teknik adam Roberto Di Matteo ile görüşecek olan yönetim, Didier Drogba kozunu da elinde bulunduruyor. Di Matteo ile anlaşılamadığı taktirde veteran yıldız Drogba ile bu kez teknik direktörlük için masaya oturulacağı iddia edidi.

(Eurosport)

Sıradaki Haber
Akhisar Belediyespor-Galatasaray maçı bilet fiyatları
Yükleniyor lütfen bekleyiniz