29
Şubat 2020
Cumartesi
Futbol

"Kasımpaşa layık olduğu yere gelecektir"

25 Ocak 2020 Cumartesi 20:25 - Son Güncelleme 25 Ocak 2020 Cumartesi 20:30

Süper Lig'in 19. haftasında Alanyaspor'a 2-1 mağlup olan Kasımpaşa'nın teknik direktörü Erkan Çoker maçın ardından yaptığı açıklamada, "Takıma katılan oyuncularla uyum sürecini aştıktan sonra Kasımpaşa layık olduğu yere gelecektir" dedi.

Kasımpaşa Antrenörü Erkan Çoker karşılaşmaya 3 puan için çıktıklarını aktararak, "3 puana çok ihtiyacımız vardı. İç sahada uzun süredir kazanamama psikolojimiz var. Bunu kıracağımıza inanıyorduk. Maçın başında fazla pozisyon üretemedik fakat rakibe de fazla pozisyon vermedik. İkinci yarıda İlhan Depe'yi oyuna alarak dengeyi sağladık. Oyunun hakimiyetini almışken kornerden dönen ikinci topla kalemizde golü gördük ve maçı kaybettik. Kaybettiğimiz için üzgünüz." diye konuştu.

"Uyum sürecini aştıktan sonra..."

Ara transfer döneminde takıma birçok oyuncunun katıldığını vurgulayan Çoker, "Çok kısa zaman oldu. Uyum sürecini aştıktan sonra iyi bir takım olduğumuzu göstereceğiz. En kısa sürede Kasımpaşa layık olduğu yere gelecektir. Sakat oyuncularımız da aramıza döndüğünde daha iyi olacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Kaynak: AA