24
Kasım 2020
Salı
Futbol

N'Sakala ve Necip Uysal'dan iyi haber

19 Kasım 2020 Perşembe 15:58 - Son Güncelleme 19 Kasım 2020 Perşembe 16:05  |  Kaynak : TRT SPOR

Beşiktaş’ta, Medipol Başakşehir maçının hazırlıkları devam ediyor. Karantina süreci sona eren Necip ve N’Sakala da takımla çalışmalara başladı.

Beşiktaş'ta, Medipol Başakşehir maçı öncesinde Necip ve N'Sakala'dan gelen haber teknik heyeti memnun etti. Karantina süreci sona eren iki oyuncu da takımla çalışmalara başladı. 

Görev verilmesi durumunda, Necip ve N'Sakala kritik mücadelede forma giyebilecek.

Medipol Başakşehir maçı öncesinde Utku Yuvakuran’ın arka adalesinde hafif ağrı bulunuyor. Sağlık heyeti, genç kaleciyi maça hazırlamak için yoğun çaba sarfediyor. Utku’nun, iğneyle de olsa oynamak istediği de gelen haberler arasında.

Beşiktaş’ta yönetim de bu süreçte takımı yalnız bırakmıyor.

Başkan Ahmet Nur Çebi ve A Takımdan Sorumlu Emre Kocadağ, milli arada mesailerinin büyük kısmını Nevzat Demir Tesisleri’nde geçirdi. Yönetim, hem teknik ekibin hem de oyuncuların moralini yukarı çekmek için çaba harcıyor.

Zorlu maçlar öncesinde takımı motive etmek için prim açıklamaya hazırlanan siyah beyazlı yönetim, henüz rakam belirlemedi.

Maçtan önce yapılacak son toplantıda primi açıklayacak olan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, rakamı yükselterek motivasyonu da arttırmaya çalışacak. 

Sıradaki Haber
Selçuk Şahin: İlk virajı çok iyi döndük
Yükleniyor lütfen bekleyiniz