26
Ekim 2020
Pazartesi
Futbol

Onur Kıvrak müjdesi

24 Nisan 2015 Cuma 14:16 - Son Güncelleme 24 Nisan 2015 Cuma 14:22

Onur Kıvrak, takımla antrenmanların belli bölümlerine katılmaya başladı.

Trabzonspor Kulübü, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Gençlerbirliği maçı öncesinde sakat ve üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren futbolcularla ilgili açıklama yaptı.

Bordo-mavili kulübün internet sitesinden yayımlanan açıklamada, ön çapraz bağ operasyonu geçiren Onur Recep Kıvrak'ın, özel çalışma programının yanı sıra takımla antrenmanların belli bölümlerine katılmaya başladığı belirtildi.

Essaid Belkalem'in dün itibarıyla kontrollü bir şekilde takımla antrenmanın tamamına katıldığı vurgulanan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Oyuncumuzun özel kuvvet çalışmaları da devam etmektedir. Önümüzdeki hafta başında yapılacak değerlendirmeler sonrası takımla antrenmanlara katılması planlanmaktadır. Sağ ayak beşinci tarak kemiğinde kemik ödemi bulunan oyuncumuz Musa Nizam'ın tedavisi ve özel çalışma programı devam etmekte olup sahaya dönüş süreciyle ilgili önümüzdeki hafta yapılacak radyolojik değerlendirmeler neticesinde karar verilecektir."

Üst solunum yolu enfeksiyonu geçiren Özer Hurmacı, Oscar Cardozo, Sefa Yılmaz ve Hakan Arıkan'ın tedavilerine devam edildiği belirtilen açıklamada, bugün antrenman öncesi sol kasığında ağrı şikayetiyle kontrolden geçirilen Mehmet Ekici'nin ise ileri tetkiklerinin yapıldığı ve tedavisine başlandığı ifade edildi.

Açıklamada, yaklaşık bir ay önce sağ ayak tarak kemiği kırılan Aytaç Kara'nın da özel salon programına devam ettiği ifade edilirken; Oscar Cardozo, Sefa Yılmaz, Mehmet Ekici ve Hakan Arıkan'ın yarın antrenman öncesi yapılacak son kontrolleri neticesinde Gençlerbirliği maçıyla ilgili sağlık durumlarının netlik kazanacağı kaydedildi.

Sıradaki Haber
''6 puan değerinde bir maç''
Yükleniyor lütfen bekleyiniz