23
Eylül 2020
Çarşamba
Futbol

Şenol Güneş'ten milli takım yanıtı: Gizli bir şey yok. Lütfen biraz sabırlı olun

02 Mart 2019 Cumartesi 19:46 - Son Güncelleme 03 Mart 2019 Pazar 02:01

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e Kayserispor maçı sonrası A Milli Futbol Takımı'nın başına getirilmesiyle ilgili sorular yöneltildi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, A Milli Futbol Takımı'nın başına getirilmesiyle ilgili olarak, "Gizli bir şey yok. Söylenecek her şeyi söylemişim. Lütfen biraz sabırlı olun" dedi.

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında konuk olduğu İstikbal Mobilya Kayserispor'la 2-2 berabere kalan Beşiktaş'ın teknik direktörü Güneş, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında soruları cevapladı.

Güneş, bir basın mensubunun, milli takımın başına geçmesi konusunda Türkiye Futbol Federasyonu ile ilk görüşmeyi ne zaman yaptığı yönündeki soru üzerine, "Şu anda anlaşma yapmam önemli değil. Kayserispor ile bir maç oynadık. Bu, takıma saygısızlık, bize saygısızlık." yanıtını verdi.

"Size sezon sonunda anlaşabileceğimi söyledim mi?"

Konuyla ilgili gerekli açıklamaların tüm taraflarca yapıldığını belirten Güneş, şunları söyledi:

"Şu an açıklama yapacak bir konu yok. Milli takım haftası gelsin, o zaman veya boş bir zamanda konuşulur. Maç oynamışız ve 2-2 bitmiş. Bunu kapatalım. Ya da maçı kapatalım, onu konuşalım. Benim de işime gelir. Daha önce konuştum. Size sezon sonunda anlaşabileceğimi söyledim mi? Aynı şeyi sorup, aynı cevabı alıyorsunuz. Ben gereksiz ve anlamsız buluyorum. Zaten açıklama yapmışlar. Her gün bir kavga etmek istiyorlar. Ben bu kavganın içinde olmak istemiyorum. Net söylüyorum. Armut ile elmayı toplayan arkadaşlar, toplamaya devam etsinler. Maç oynanmış, tek sorunuz bu. Gizli bir şey yok. Söylenecek her şeyi söylemişim. Lütfen biraz sabırlı olun."

Kaynak: AA

Sıradaki Haber
Güneş: Maçı 3 puanla bitirememek üzüntü verici
Yükleniyor lütfen bekleyiniz