24
Ocak 2021
Pazar
Futbol

"Sergen Yalçın genç oyuncular için şans"

01 Aralık 2020 Salı 11:19 - Son Güncelleme 01 Aralık 2020 Salı 11:36  |  Kaynak : TRT SPOR

Beşiktaş'ın kaptanı Necip Uysal basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Sergen Yalçın'ın genç oyuncular için şans olduğunu belirten Necip, "Maç sabahı Utku ile konuştuk. Utku, 'Gol atarsan kayarak sevin' demişti. Öyle yaptım." dedi.

Beşiktaş'ın son haftalarda formu yükselen oyuncularından biri olan Necip Uysal, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Necip Uysal'ın açıklamaları şu şekilde: 

"Zorlu bir süreçten geldim. Başakşehir maçını antrenman yapmadan oynamıştım. Bu dönemde çok zor oluyor dönmek. Derbide böyle bir galibiyete ihtiyacımız vardı. Çok mutluyuz."

"Gökhan Gönül ile o pozisyomla ilgili (derbideki gol) konuşmadık. O gol de öyle gelişti ama konuşmadık". 

"Sergen hoca genç oyuncular için şans. Onların da bu şansı değerlendirmeleri lazım. Altyapıda ben de Sergen hoca ile çalışmıştım."

"Sezona zor şartlarda başladık ve o ara iyi hazırlanamadık. O süreçte takım biraz daha birbirine adapte oldu. Ne kadar dikkat etseniz de covid bulaşıyor, yapacak bir şeyimiz yok. Şİmdi Fenerbahçe maçını unutup önümüzdeki maça bakmamız gerekiyor."

"Eleştirilere her zaman açığım. Bir sorun yok. Benim işim sahada. Ben sahaya çıktığımda elimden geleni yapıyorum. Çok kötü maç oynadım, bundan sonra da kötü oynadığım maçlar olabilir ancak mücadeleyi hiçbir zaman bırakmayacağım."

"Maç sabahı Utku ile konuştuk. Gol atacağımı hissetmiştim, Utku, £Gol atarsan kay' demişti. Ben de o yüzden kaydım."

"Kalede görev velirse orada da oynarım."

Sıradaki Haber
Bülent Uygun: Yurt dışından çok teklif var
Yükleniyor lütfen bekleyiniz