25
Kasım 2020
Çarşamba
Futbol

Sergen Yalçın, genç oyuncuların performansından memnun

29 Mayıs 2020 Cuma 11:21 - Son Güncelleme 29 Mayıs 2020 Cuma 11:30

Süper Lig'de kalan 8 haftayı kayıpsız geçmek isteyen Beşiktaş’ta, antrenman temposu yükseldi. Teknik Direktör Sergen Yalçın'ın genç oyuncuların performansından da memnun olduğu öğrenildi.

Beşiktaş günde çift antrenmanla hazırlıklarını sürdürüyor. Takım halinde çalışmalara başladıktan sonra tempoyu yükselten teknik direktör Sergen Yalçın, genç oyuncularla yakından ilgileniyor.

Süper Lig'de kalan 8 haftada gençlere daha çok şans vermeyi düşünen deneyimli teknik adam, bu isimlerin tecrübe kazanıp yeni sezonda kadro planlamasında yer almalarını istiyor.

5 oyuncu değişikliği ile genç oyuncuları dahil etme şansı doğan Sergen Yalçın; Kartal Kayra Yılmaz, Erdoğan Kaya ve Rıdvan Yılmaz'ın performanslarından memnun olduğu belirtiliyor.

Çebi, futbolcularla masaya oturacak

Bu arada 14 günlük karantina süresi dolan Başkan Ahmet Nur Çebi, oyuncularla yaptığı birebir görüşmelere yeniden başlayacak.

Sözleşmesi bitecek oyuncular ile masaya oturacak olan Çebi’nin, yeni sezon öncesinde mali konularda taviz vermeyi düşünmediği öğrenildi.

Futbolculara olan borçların ertelenmesi konusunda da görüşmeler yapacak olan Ahmet Nur Çebi'nin, yeni sezonda mali yapıyı güçlü tutabilmek için adımlar atmaya devam edeceği belirtildi.

Kaynak: AA


  

Sıradaki Haber
"Yabancı futbolcu sayısı 6+2 oluyor"
Yükleniyor lütfen bekleyiniz