19
Eylül 2020
Cumartesi
Futbol

Sivasspor için otobüs kampanyası

11 Şubat 2020 Salı 13:23 - Son Güncelleme 11 Şubat 2020 Salı 13:25

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO), Süper Lig lideri Demir Grup Sivasspor'a yeni takım otobüsü alınması için kampanya başlattı.

STSO Başkanı Mustafa Eken, oda binasında düzenlediği basın toplantısında, 2007 yılında Sivasspor'a yine STSO öncülüğünde otobüs alındığını anımsattı.

Takım otobüsünün 13 yıldır kullanıldığını söyleyen Eken, "Sivasspor'umuzun, şampiyonluğu konuştuğu noktada en iyisini hak ettiğini hepimiz biliyoruz." dedi.

Bu kapsamda Sivasspor Kulübü Başkanı Mecnun Otyakmaz ve yöneticilerin talebi doğrultusunda 2020 yılında takım otobüsünün yenilenmesi ricasında bulunduğunu aktaran Eken, "Biz de bugün kampanyayı başlatmış olacağız. Sivasspor bizim için çok önemli. STSO olarak taraftarlara verdiğimiz destekler, loca ve bilet kampanyası desteklerimiz devam ediyor." diye konuştu.

Eken, otobüs kampanyası hakkında da bilgiler vererek, şunları kaydetti:

"6 Mart Cuma akşamı üniversite sosyal tesislerinde gece yapacağız. Bu geceye valimiz, belediye başkanımız, milletvekillerimiz ve sivil toplum kuruluşu başkanlarımız olmak üzere Sivasspor yönetimi, futbolcular katılacak ve otobüsü hediye edeceğiz. Otobüs 2 milyon civarı bir rakama mal oluyor. Günümüz şartlarında bu ekonomik durumda 2 milyonu toplamak çok kolay değil ama Sivaslı iş adamları, sanayiciler hep beraber destek olduktan sonra bu parayı toplayabileceğimizi düşünüyorum. Sivaslı hemşehrilerimiz bu konuda çok duyarlı, çok yardımsever. Kampanya kapsamında bilet bastırdık, iş adamlarımıza bilet davetiyesi dağıtacağız. Davetiyelerin tanesi bin 500 lira olacak. Onun dışında SMS hattıyla da 10 lira bağışta bulanacaklar."

Sıradaki Haber
Gaziantep FK'den gençliğe yatırım
Yükleniyor lütfen bekleyiniz