Süper Lig'de ikinci yarı heyecanı başlıyor
19 Ocak 2018 Cuma 09:46 - Son Güncelleme 19 Ocak 2018 Cuma 09:52Futbolda Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 18. hafta karşılaşmalarıyla ikinci yarılar başlayacak.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
Süper Lig
Bugün:
20.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
20 Ocak Cumartesi
13.30 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
16.00 Osmanlıspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Osmanlı)
19.00 Fenerbahçe-Göztepe (Ülker)
21 Ocak Pazar
13.30 Demir Grup Sivasspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Sivas Yeni 4 Eylül)
13.30 Atiker Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir Belediye)
16.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir (Bursa Büyükşehir Belediye)
19.00 Antalyaspor-Beşiktaş (Antalya)
22 Ocak Pazartesi
20.00 Kayserispor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
TFF 1. Lig
20 Ocak Cumartesi
13.00 Adana Demirspor-Balıkesirspor Baltok (Adana 5 Ocak Fatih Terim)
15.30 Eskişehirspor-İstanbulspor (Yeni Eskişehir)
21 Ocak Pazar
13.00 Ümraniyespor-Gaziantepspor (Ümraniye Belediyesi)
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-MKE Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir)
15.30 Grandmedical Manisaspor-Çaykur Rizespor (Manisa 19 Mayıs)
15.30 Akın Çorap Giresunspor-Boluspor (Giresun Atatürk)
18.00 Altınordu-Elazığspor (Bornova)
22 Ocak Pazartesi
18.00 Denizlispor-Adanaspor (Denizli Atatürk)
18.00 Gazişehir Gaziantep-Samsunspor (Gaziantep)
TFF 2. Lig
Kırmızı Grup
20 Ocak Cumartesi
12.00 Eyüpspor-Etimesgut Belediyespor (Esenler)
13.30 Kocaeli Birlikspor-Menemen Belediyespor (Alparslan Türkeş)
13.30 Sancaktepe Belediyespor-Sivas Belediyespor (15 Temmuz)
21 Ocak Pazar
13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Mersin İdmanyurdu (Seyrantepe Spor Kompleksi)
13.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Yusuf Ziya Öniş)
13.30 İnegölspor-Tuzlaspor (İnegöl İlçe)
13.30 Afjet Afyonspor-Tokatspor (Zafer)
13.30 Kastamonuspor 1966-Hatayspor (Gazi)
13.30 Keçiörengücü-Bucaspor (Ankara Aktepe)
Beyaz Grup
20 Ocak Cumartesi
13.30 BUGSAŞ Spor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Ankara OSTİM)
13.30 Pendikspor-Konya Anadolu Selçukspor (Pendik)
21 Ocak Pazar
13.00 Gümüşhanespor-Ottocool Karagümrük (Gümüşhane Yenişehir)
13.00 Kipaş Kahramanmaraşspor-Nazilli Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
13.00 Şanlıurfaspor-Niğde Belediyespor (Şanlıurfa GAP)
13.30 Bandırmaspor-Silivrispor (Bandırma 17 Eylül)
13.30 Zonguldak Kömürspor-Altay (Karaelmas Kemal Köksal)
13.30 Hacettepe-Fethiyespor (Ankara 19 Mayıs)
13.30 Karşıyaka-Sakaryaspor (İzmir Atatürk)
TFF 3. Lig
1. Grup
20 Ocak Cumartesi
13.30 Ofspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)
13.30 Halide Edip Adıvarspor-Düzcespor (Vefa)
13.30 Bergama Belediyespor-Orhangazi Belediyespor (Bergama 14 Eylül)
13.30 Çatalcaspor-12 Bingölspor (Ziya Altınoğlu)
21 Ocak Pazar
13.30 Kozan Belediyespor-Kemerspor 2003 (İsmet Atlı)
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Yomraspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)
13.30 Batman Petrolspor-Bayrampaşa (Batman 16 Mayıs)
13.30 Bayburt Grup Özel İdare-Erzin Belediyespor (Genç Osman)
13.30 Erbaaspor-Çanakkale Dardanel (Erbaa İlçe)
2. Grup
20 Ocak Cumartesi
13.30 Yeşil Bursa-Turgutluspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
13.30 Kırıkhanspor-1461 Trabzon (Kırıkhan İlçe)
13.30 Anadolu Bağcılarspor-Diyarbekirspor (Bağcılar Mahmutbey)
13.30 Ankara Demirspor-Van Büyükşehir Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor)
21 Ocak Pazar
12.30 Anagold 24 Erzincanspor-Tire 1922 (Erzincan 13 Şubat)
13.00 Pazarspor-Kayseri Erciyesspor (Pazar İlçe)
13.00 Yeni Orduspor-Gölcükspor (Ordu 19 Eylül)
13.30 Muğlaspor-Erokspor (Muğla Atatürk)
13.30 Ergene Velimeşespor-Darıca Gençlerbirliği (General Basri Saran)
3. Grup
20 Ocak Cumartesi
13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Osmaniyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)
21 Ocak Pazar
13.00 Elaziz Belediyespor-Karacabey Birlikspor (Elazığ Atatürk)
13.00 Cizrespor-Kızılcabölükspor (Cizre İlçe)
13.00 Arsinspor-Tekirdağspor (Arsin İlçe)
13.30 Payasspor-Ankara Adliyespor (Payas İlçe)
13.30 Çorum Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
13.30 Aydınspor 1923-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Adnan Menderes)
13.30 Tarsus İdmanyurdu-UTAŞ Uşakspor (Tarsus İlçe)
13.30 Kocaelispor-Sultanbeyli Belediyespor (İzmit İsmetpaşa)
SICAK GELİŞMELER
- "Ümidimiz devam ediyor"
- "Dörtlü Final'e gidemezsek gelecek yıl Panathinaikos'ta olmayacağım"
- Arsenal derbiyi 5 golle kazandı
- "Turu geçeceğimize inanıyorum"
- Juventus Milik ile turladı
- 33. haftanın VAR kayıtları açıklandı
- Ankara'da kazanan yok
- Maraton aşkı bir başka
- Dursun Özbek, Hatay'da ziyaretlerde bulundu
- Aston Villa, Emery ile sözleşme uzattı