10
Temmuz 2020
Cuma
Futbol

''Taraftarlarımızın talepleri karşılıksız kalmayacaktır''

05 Haziran 2020 Cuma 18:34 - Son Güncelleme 05 Haziran 2020 Cuma 20:25

Fenerbahçe Kulübü Yöneticisi Mustafa Kemal Danabaş, TFF Başkanı Nihat Özdemir'in kulüpten ihracı için çok sayıda talep aldıklarını ve bu taleplerin karşılıksız kalmayacağını söyledi.

HaberGlobal'e konuşan Danabaş, ''Nihat Özdemir'in açıklamalarını hayretle izledik. 3 Temmuz her Fenerbahçelinin kırmızı çizgisidir. Bu söylemleri kabul etmiyoruz. Bu söylemler neye hizmet ediyor, bu soruyu Nihat Özdemir en iyi şekilde cevaplayacaktır. Gönlü Çubuklu forma için atan taraftarlar son derece üzülmüştür. Bugün yönetim kurulu toplantımızda gündem farklıydı ama bugün tamamen bu konuyu konuştuk.'' dedi.

 ''Taraftarlarımızın bu talepleri kesinlikle karşılıksız kalmayacaktır''

''Bu işin özrü olmaz, olamaz. Bugün kulübümüze gelen Başkan ve yönetim kurulu üyelerimize TFF başkanından bir geri dönüş olmamıştır. Bunun üstüne basa basa söylemek istiyorum. Bu işin özrü olamaz. Dün akşamdan beri kulübümüzün telefonları kitlenmiş durumda. E-Mail, Faks ve yönetim kurulu üyelerimize şahsi telefonlardan ulaşarak birçok üyemiz ve taraftarımızı Nihat Özdemir'in kulübümüzden ihracı konusunda dilekçelerini iletmektedir. Her daim Fenerbahçe'yi destekleyen Fenerbahçe'ye koşulsuz her mecrada desteğini veren üyelerimizin ve taraftarlarımızın bu talepleri kesinlikle karşılıksız kalmayacaktır. Yönetim Kurulunda değerlendirilecektir.''

Sıradaki Haber
Fenerbahçe'de Nihat Özdemir için "ihraç" sesleri
Yükleniyor lütfen bekleyiniz