• BTC:
  • ETH:
  • LTC:
  • XRP:
  • SOL:
  • EXEN:
AL/SAT
Futbol

Torku Konya'da 'Kocaman' imza

09 Mart 2016 Çarşamba 14:19 - Son Güncelleme 09 Mart 2016 Çarşamba 14:42

"Teknik direktörümüz Aykut Kocaman 2 yıl daha Torku Konyaspor'a hizmet edecek"

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Torku Konyaspor, 2 yıl daha devam kararı aldığı teknik direktör Aykut Kocaman ile sözleşme imzaladı.

Kocaman, Konya Büyükşehir Belediye Stadı'nda, Torku Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan'ın da katılımıyla düzenlenen törende, iki yıllık sözleşmeye imza attı.

Teknik direktör Kocaman, törende yaptığı açıklamada, geldiği günden beri her şeyin son derece doğru ve olumlu geçtiğini belirterek, "Her şeyin olumlu olması neticesinde hem benim hem de kulübüm adına devam etmenin daha doğru olacağı kararına vardık. Sayın Başkan'ın nezdinde yönetim kurulu olarak, böyle bir karar alındı. Ben de buna uydum ve devamını düşündük. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 2 sene daha buradayız" dedi.

Her şeyin iyi olması için çaba gösteren bir futbolcu grubuyla çalıştığını vurgulayan Kocaman, şöyle devam etti:

"Bunun önemli bir etken olduğunu düşünüyorum. Bu grup dinamiği ve davranışı, en büyük motivasyon kaynaklarından birisiydi. Devam etme kararı herkes için hayırlı uğurlu olsun. Sayın Başkan'ın nezdinde tüm yönetim kuruluna, tüm Konyasporlulara ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Dileğim, ilk geldiğim gün söylediğim gibi mahcup olmamak. Yine aynı çabayı aynı şekilde göstermeye çalışacağız."

- "İnşallah daha büyük başarılara imza atarız"

Başkan Ahmet Şan da Konyaspor tarihinde ilk defa böyle bir başarı yakaladıklarına dikkati çekerek, şunları söyledi:

"İnşallah bu başarının devamını sağlamak ve bu birlikteliği devam ettirmek adına imzaları attık. Konyalılara, hemşehrilerimize, Konyaspor taraftarlarına birlik ve beraberlik mesajını iletmek istiyorum. Bu başarı tek başına olmuyor. Başta teknik heyetimiz ve futbolcularımızın sahadaki özverili mücadelelerini tribündeki taraftarlarımız, basınımız ve halkımız destekliyor. Şehrimizdeki tüm kurum ve kuruluşların da buradan desteğini talep ediyoruz. İnşallah, Konyamıza yakışan daha büyük başarılar için büyüklerimizin, kardeşlerimizin de dualarını bekliyoruz. Bu sinerjiyi sağlayan başta Aykut Kocaman hocamız ve teknik heyetine teşekkür ediyorum. İnşallah daha büyük başarılara imza atarız diye düşünüyorum."

Sıradaki Haber
Müthiş iddia! Caner Erkin İnter'de!
Yükleniyor lütfen bekleyiniz