23
Eylül 2020
Çarşamba
Futbol

"Transferi etik bulmuyorum"

10 Ocak 2020 Cuma 23:43 - Son Güncelleme 11 Ocak 2020 Cumartesi 08:04

BtcTurk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek Guilherme'nin Beşiktaş'a transfer olmasına ilişkin TRTSPOR'a açıklamalarda bulundu.

BtcTurk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek TRTSPOR'da yayınlanan Stadyum programına bağlanarak Guilherme transferine ilişkin açıklamalarda bulundu. 

"Beşiktaş tarafından bizi kimse aramadı"

Bizi aramadan transferi bitirdilerse bu etik değil diyen Adil Gevrek, "Beşiktaş tarafından bizi kimse aramadı. Oyuncunun görüşme gerçekleştirdiğini biliyorum ama Beşiktaş’ın bizi aramaması etik değil müsaade almaları gerekiyordu. Ancak herhangi bir talepte bulunulmadı. Biz Guilherme’ye zaten büyük takım isterse yardımcı oluruz demiştik." ifadelerini kullandı.

"Hukuken Beşiktaş'a transfer olabilir"

Bir oyuncu ile görüşeceksek önce kulübün müsaadesini alır öyle görüşürüz diyen Başkan Adil Gevrek, "Hukuken Beşiktaş bizimle görüşmeden oyuncunun bonservisini elinde bulunduran Benevento ile anlaşabilir. Oyuncuya biz zaten izin verdik bizi arayacaklarını söylediler ancak bizi arayan olmadı. Oyuncunun menajeri 2 gün önce bize Beşiktaş ile anlaştık onlar da sizi arayacak demişti ama kimse aramadı." şeklinde konuştu.

Kaynak: TRT SPOR

Sıradaki Haber
Guilherme Beşiktaş'ta
Yükleniyor lütfen bekleyiniz