24
Eylül 2020
Perşembe
Futbol

"Zor bir kura çektik"

10 Ağustos 2020 Pazartesi 21:24 - Son Güncelleme 10 Ağustos 2020 Pazartesi 21:56  |  Kaynak : TRT SPOR

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu maçında PAOK eşleşmesine ilişkin " Bana göre zor bir kura çektik. Daha iyi rakipler çıkabilirdi ama sonuçta oynayacağız." dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, kulüp televizyonuna Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu ve sezon hazırlıklarına ilişkin açıklamalarda bulundu. 

Sezona bugün başladıklarını dile getiren Yalçın, transferlerle ilgili net bir şey söylemedi. 

" Transfer ile ilgili bir şey söyleyemiyorum"

Yalçın konuşmasında şunları aktardı: 

" Bugün başlıyoruz. Ayrılan oyuncularımız oldu, kiradan gelen oyuncularımız var. Gelecek, katılacak, oyuncularımız olacak. İhtiyacımız var çünkü çok eksik bölgelerimiz var ama net olan bir şey yok transfer ile ilgili bir şey söyleyemiyorum.

"Biraz hızlandırlmış bir sezon başı olacak" 

Önümüzde daha süreç var. İki hafta sonra maç oynayacağız, kısa bir süre var önümüzde maça hazırlanmak için. Biraz hızlandırlmış bir sezon başı olacak. Umarım iki hafta sonra oynayacağımız PAOK maçına en iyi şekilde süre zarfında hazırlanırız. "

"Bana göre zor bir kura çektik"

Teknik adam Sergen Yalçın  Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu maçında PAOK eşleşmesine ilişkin ise " Bana göre zor bir kura çektik. Daha iyi rakipler çıkabilirdi ama sonuçta oynayacağız. PAOK'ta Yunanistan'ın önemli takımlarından bir tanesi. Orada olması, tek maç olması biraz da işi farklı yerlere götürüyor baktığımız zaman. Umarım iyi hazırlanır turu geçeriz." dedi. 

Etiketler : BeşiktaşPaok
Sıradaki Haber
Hatayspor Pablo Santos'u kiraladı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz