26
Ocak 2020
Pazar
Futbol

Spor Toto 1. Lig'de görünüm

05 Şubat 2018 Pazartesi 20:40 - Son Güncelleme 05 Şubat 2018 Pazartesi 20:48

Spor Toto 1. Lig'de 20. hafta mücadelesi, tek maçla tamamlanırken, Ümraniyespor, bu haftayı da liderlik koltuğunda geçti.

Haftanın son maçında Altınordu, sahasında Balıkesirspor Baltok'u 2-1 yendi.

Ligin 20. haftasında alınan sonuçlar, puan durumu ve 21. haftanın programı şöyle:

- Sonuçlar

Grandmedical Manisaspor-Gaziantepspor: 3-1
Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Çaykur Rizespor: 1-1
Ümraniyespor-Adanaspor: 1-0
Gazişehir Gaziantep-Boluspor: 2-0
MKE Ankaragücü-Elazığspor: 0-0
Adana Demirspor-Samsunspor: 1-1
Denizlispor-Eskişehirspor: 0-2
Akın Çorap Giresunspor-İstanbulspor: 0-1
Altınordu-Balıkesir Baltok: 2-1

- Puan durumu

 

Takımlar

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.

Ümraniyespor

20

12

5

3

35

17

18

41

2.

Çaykur Rizespor

20

11

5

4

40

25

15

38

3.

Mke Ankaragücü

20

10

6

4

26

16

10

36

4.

İstanbulspor

20

9

5

6

23

19

4

32

5.

Akın Çorap Giresunspor

20

8

7

5

26

19

7

31

6.

Gazişehir Gaziantep

20

7

8

5

28

15

13

29

7.

Balıkesirspor Baltok

20

9

5

6

37

30

7

29

8.

Altınordu

20

8

5

7

30

27

3

29

9.

Boluspor

20

8

3

9

23

20

3

27

10.

Elazığspor

20

7

6

7

26

24

2

27

11.

Adanaspor

20

7

6

7

22

28

-6

27

12.

B. B. Erzurumspor

20

6

8

6

21

23

-2

26

13.

Samsunspor

20

5

8

7

19

26

-7

23

14.

Eskişehirspor

20

6

6

8

36

32

4

21

15.

Adana Demirspor

20

5

6

9

24

30

-6

21

16.

Denizlispor

20

4

5

11

20

32

-12

17

17.

Grandmedical Manisaspor

20

7

2

11

24

33

-9

14

18.

Gaziantepspor

20

1

4

15

8

52

-44

4

Not: Balıkesirspor Baltok, Eskişehirspor ve Gaziantepspor'un 3'er, Grandmedical Manisaspor'un ise 9 puanı silindi.

- 21. haftanın programı

9 Şubat Cuma:
18.00 Gaziantepspor-Adana Demirspor

10 Şubat Cumartesi:
13.00 Boluspor-Grand Medical Manisaspor
13.00 Elazığspor-Denizlispor
15.30 Çaykur Rizespor-Altınordu

11 Şubat Pazar:
13.00 İstanbulspor-Ümraniyespor
13.00 Samsunspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor
15.30 Eskişehirspor-Akın Çorap Giresunspor
18.00 Balıkesirspor Baltok-MKE Ankaragücü

12 Şubat Pazartesi:
18.00 Adanaspor-Gazişehir Gaziantep