14
Mayıs 2021
Cuma
Futbol

Ümit Şengül: Süper Lig'e çıkacağız

17 Nisan 2021 Cumartesi 22:02 - Son Güncelleme 17 Nisan 2021 Cumartesi 22:05  |  Kaynak : AA

GZT Giresunspor'un teknik sorumlusu Ümit Şengül, "Allah'ın izniyle bu takım her şartta kalan 3 maçta istediği puanı alıp Süper Lig'e çıkacak" dedi.

GZT Giresunspor Teknik Sorumlusu Ümit Şengül maçtan önce Adana Demirspor'u yenerek avantajlı hale gelmek istediklerini belirtti.

Tribünde çok fazla kişinin olmasını eleştiren Şengül, şunları kaydetti:

"Bugün yaşananlar maçın önüne geçti bana göre. Çünkü Türkiye'de sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu bir ortamda, yasak olmasına rağmen 5-6 bin kişiyle stada gelmeleri çok düşündürücü ve manidar. Bunda sorumlu olan herkesin şapkasını önüne koyup düşünmesi lazım. Çünkü hem zor bir dönemden geçiyoruz hem de haksız bir rekabet oluyor. Böyle bir ortamda sağlıklı değil. Buna sebep olanları ve göz yumanları kınıyoruz.

Aylardır maçlar seyircisiz ortamda oynandığı için hakemler de oldukça etkilendi. 1-0 iken oyuncu değişikliği yapacağız, oyuncumuz kenarda 2-3 dakika bekledi. Golü yedik, ondan sonra oyuncu değişikliği yaptı hakem. Elimizi kolumuzu bağladı. Penaltı, penaltı değil. Hakemler de ortamdan etkilendi. Yazık, emek verdik. Hedefimiz şampiyonluk ama maalesef bazı olaylar dönüyor. Bunun önüne geçecek güce muktediriz. Allah'ın izniyle bu takım her şartta kalan 3 maçta istediği puanı alıp Süper Lig'e çıkacak."

Sıradaki Haber
Samet Aybaba'dan şampiyonluk sözleri
Yükleniyor lütfen bekleyiniz