25
Ocak 2020
Cumartesi
Futbol

Karabükspor'da gündem transfer

25 Mayıs 2018 Cuma 13:21 - Son Güncelleme 25 Mayıs 2018 Cuma 14:18

Spor Toto Süper Lig'den 1. Lig'e düşen Kardemir Karabükspor'un kulüp başkanı Mehmet Aytekin, transfer yasağı almamaları durumunda takviye yapacaklarını, eski oyuncuları İlhan Parlak, Erdem Özgenç, Lomana LuaLua ve Gökhan Alsan ile görüşmeler yaptıklarını bildirdi. 

Aytekin, kulüp binasında yaptığı açıklamada, son günlerde basında ve sosyal medyada çıkan haberlerden dolayı büyük üzüntü duyduklarını söyledi.

Yaklaşık iki aydır kulüpte denetimlerin olduğunu, kendilerinden önceki ve kendi dönemlerini kapsadığını aktaran Aytekin, ifade verdiklerini, hiçbir yanlış içinde bulunmadıklarını, bundan sonra da bulunmayacaklarını belirtti.

Yönetime geldikleri günden itibaren şeffaf olmaya çalıştıklarını anlatan Aytekin, şöyle devam etti:

"Ben buraya kulübün borcunu yükseltmeye değil, azaltmaya geldim. Para gelse bile belki de transfer yapmayacağım çünkü benim geriye dönük ilk yarı oynayan futbolculara borcum var. Şu anda da ikinci yarı oynayan futbolcularımıza borcumuz var. Bunun üstüne transfer yaparsam kulübü batağa sürüklemiş olurum ve bu şehirde yaşayamam. Ben ve arkadaşlarım bu amaçla bu yola çıktık."