24
Ekim 2020
Cumartesi
Futbol

Klinsmann'dan G.Saray'a bomba mesaj

21 Haziran 2014 Cumartesi 11:21 - Son Güncelleme 21 Haziran 2014 Cumartesi 11:26

Klinsmann: “Galatasaray ismi beni gerçekten de heyecanlandırdı”

Alman ekolüne yönelen Galatasaray’ın teknik direktör adayları arasında öne çıkan Klinsmann, ABD ile boy gösterdiği Brezilya’daki Dünya Kupası’ndan çok önemli mesajlar gönderdi, “Galatasaray ismi beni gerçekten de heyecanlandırdı” dedi.

Teklifi menaceri aracılığı ile aldığı öğrenilen 49 yaşındaki Klinsmann’ın diğer mesajları da Sarı-Kırmızılılar’ı çok sevindirecek türden oldu.

Bundan sonrasına dair yol haritasını yakın çevresiyle paylaşan genç antrenörün, “Galatasaray, futbol camiasındaki herkesin bildiği bir marka. Doğrusu bu isim beni çok heyecanlandırdı.Şimdi ABD ile devam ediyoruz ama ileride ne olur bunu düşünürüz” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

4 yıl daha sözleşmesi var

2018’e kadar ABD ile sözleşmesi bulunan Klinsmann’ın Dünya Kupası’nın bitiminde geleceği için bir karar vereceği, ancak bir kulüp takımında görev yapma fikrine hiç uzak bakmadığı da Alman hocanın yakın çevresinden edinilen bilgiler arasında.

Hatırlanacağı gibi 2004 ile 2006 arasında Alman Milli Takımı’nı çalıştıran efsane isim, daha sonra 1 sezon Bayern Münih’te görev yaptıktan sonra 2011’de Amerika Birleşik Devletleri’nin başına geçmişti.

FANATİK

Sıradaki Haber
Ünal Aysal'dan flaş Bruma kararı!
Yükleniyor lütfen bekleyiniz