28
Eylül 2020
Pazartesi
Futbol

Manisaspor'da ilk hedef transfer yasağını kaldırmak

04 Ağustos 2020 Salı 15:23 - Son Güncelleme 04 Ağustos 2020 Salı 15:36  |  Kaynak : DHA

Yeni sezonda da TFF 3. Lig'de mücadele edecek olan Manisaspor'un Başkanı Murat Yörük, "İlk yapmamız gereken transfer yasağının kaldırılması olacak" dedi ve Manisalılara destek çağrısı yaptı.

Yeni sezonda da TFF 3. Lig'de mücadele edecek Manisaspor'un Başkanı Murat Yörük, değerlendirmelerde bulundu.

Önceliklerinin transfer yasağını kaldırmak olduğunu belirten Yörük, "Manisaspor yönetimi olarak ilk yapmamız gereken transfer yasağının kaldırılması ve doğru transfer politikası ile geleceğe daha güvenli sarılmaktır. Bu süreçte artık Manisaspor’un siyasetin üzerinde, çekişmelerden ve polemiklerden uzak, tüm Manisalıların desteği ile yeniden eski günlerine dönmesi gerekmektedir" dedi. 

Tüm camiayı destek olmaya çağıran Murat Yörük, "TFF’nin almış olduğu karar ile Manisaspor önümüzdeki sezonda da TFF 3. Lig’de mücadele edecektir. Bu kararın alınmasında emeği geçen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na ve TFF’ye şükranlarımızı sunarız. Manisaspor bir tarihtir, bu tarihin ve bu markanın yaşatılması için birlik olma zamanıdır. Buradan tüm Manisalılara ve Manisasporlulara sesleniyoruz. Artık hep birlikte, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Manisasporumuzu hak ettiği eski günlere biran önce getirelim. Kulübün mali yapısının düzeltilmesi, transfer yasağının kaldırılması, dağılmış olan altyapının yeniden yapılandırılması, amatör branşlarda faaliyet gösterilmesi konuları öncelikli hedefimizdir" diye konuştu.
 

Sıradaki Haber
ManU Jadon Sancho'nun peşinde
Yükleniyor lütfen bekleyiniz