27
Şubat 2020
Perşembe
Futbol

Özdilek: Bunun rövanşı var

16 Ocak 2020 Perşembe 23:42 - Son Güncelleme 16 Ocak 2020 Perşembe 23:46

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek iki ayaklı müsabakanın ilk ayağını 2-0 kaybettiklerini belirterek, "Tabii ilk maçlar zor. Bizim de ilk resmi müsabakamız. Kolay süreç yaşamadık" dedi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek Özdilek, maçla ilgili söyleyecek çok bir şeyin olmadığını vurguladı. 

"Rakibi ve hocayı da tebrik ediyorum. Bundan sonraki süreçte ona başarılar diliyorum. Maçın kırılma anı oyunun başında Kamil Ahmet'in Zeki'ye yaptığı pozisyon. Bunun tartışılacak hiçbir şeyi yok. Orta hakem görmeyebilir ama VAR'daki arkadaşımız nasıl görmez merak ediyorum. Yüzde 1-2 tartışılacak pozisyon olsa hiç konuşmayacağım ama bu oyunun gidişatını engelledi. Oyun içinde gel gitler, zaman zaman hükmettiğimiz dönemler oldu. Seyredenlerin keyif aldığı müsabaka oldu. İlk ayağı kaybettik ama daha pes etmedik. Bunun rövanşı var. Orada neler yapabiliriz ona bakacağız. 3 gün sonra lig başlıyor. Zorlu Galatasaray deplasmanında başlayacağız. Her iki takıma da başarılar diliyorum."

Kaynak: AA