10
Temmuz 2020
Cuma
Futbol

Türkiye Kupası: Sonuçlar- Program

23 Eylül 2014 Salı 19:00 - Son Güncelleme 23 Eylül 2014 Salı 22:34

Türkiye Kupası'nda ikinci tur maçları başladı.

Futbolda Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları başladı.

Tek maçlı eleminasyon sistemiyle 23, 24 ve 25 Eylül'de oynanacak 2. tur müsabakalarının programı ve sonuçları şöyle;

23 Eylül Salı:

Trabzon Akçaabat 0 - 0 Denizlispor (Pen: 4-2)

Tekirdağspor 1 - 5 Çaykur Rizespor

Bayrampaşa 1 - 1 Adanaspor (Pen: 5-4)

Çorum Belediyespor 2 - 2 Manisaspor (Pen: 3-4)

Yeni Diyarbakır 1 - 2 Samsunspor

Osmanlıspor 0 - 2 Kırıkhanspor

Bucaspor 2 - 1 Batman Petrolspor (Yeni Buca)

Konya Anadolu Selçukspor  1 - 2 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

Kayserispor 7 - 0 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor

Göztepe 2 - 1 Bursa Nilüferspor

Tarsus İdmanyurdu 1 - 6 Eskişehirspor

24 Eylül Çarşamba:

13.00 Hacettepe-Torku Konyaspor (Cebeci İnönü)

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Silopi İlçe)

14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Ofspor-Tire 1922 (Of İlçe)

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Pendikspor (Genç Osman)

14.30 FBM Makina Balçova Yaşam-Balıkesirspor (Kemalpaşa Ulucak)

15.00 İnegölspor-Niğde Belediyespor (İnegöl İlçe)

15.00 Tepecikspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Tepecik)

15.00 Gölbaşıspor-Kırklarelispor (Gölbaşı İlçe)

15.00 BUGSAŞ Spor-68 Yeni Aksarayspor (OSTİM)

15.00 Çankırıspor-Nazilli Belediyespor (Çankırı Ilgaz)

15.00 Sandıklıspor-Kocaeli Birlikspor (Sandıklı İlçe)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Tuzlaspor-Kartalspor (Tuzla Belediye)

15.00 Yeşil Bursa-1461 Trabzon (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Kütahya Dumlupınar)

15.00 Fatih Karagümrük-Bandırmaspor (Vefa)

15.00 Hatayspor-Gaziosmanpaşa (Antakya Atatürk)

15.00 Ümraniyespor-Pazarspor (Ümraniye Belediye İlçe)

15.00 Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)

15.00 Körfez İskenderunspor-Albimo Alanyaspor (İskenderun 5 Temmuz)

15.00 Sakaryaspor-Giresunspor (Sakarya Atatürk)

16.00 Kahramanmaraşspor-12 Bingölspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

17.00 Yeni Malatyaspor-Eyüpspor (Malatya İnönü)

18.00 Adana Demirspor-İstanbul Güngörenspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 Orduspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Ordu 19 Eylül)

18.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Etimesgut Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.00 Mersin İdmanyurdu-Kemer Tekirovaspor (Tarsus İlçe)

19.00 Fethiyespor-Derincespor (Fethiye İlçe)

19.00 MKE Ankaragücü-Gölcükspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Altınordu-Menemen Belediyespor (İzmir Atatürk)

20.30 Karşıyaka-Altay (Yeni Buca)

25 Eylül Perşembe:

14.30 Erzin Belediyespor-Gaziantepspor (Reyhanlı Tayfur Sökmen)

16.00 Şanlıurfaspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

16.00 Elazığspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Elazığ Atatürk)

18.00 Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Akdeniz Üniversitesi)

20.30 İstanbul Başakşehir-Tokatspor (Başakşehir Fatih Terim)

Sıradaki Haber
Osmanlı'da hedef Türkiye Kupası
Yükleniyor lütfen bekleyiniz