19 Ekim 2017 Perşembe 19:07
UEFA Avrupa Ligi'nde üçüncü hafta maçları bugün yapılacak.
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci organizasyonu Avrupa Ligi'nin üçüncü haftasında 24 maç oynanacak.
I Grubu'nda yer alan Atiker Konyaspor, saat 20.00'de başlayacak maçta Avusturya temsilcisi Salzburg'u konuk edecek. Medipol Başakşehir ise saat 22.05'te oynanacak C Grubu mücadelesinde, Almanya'nın Hoffenheim ekibiyle deplasmanda karşılaşacak.
Üçüncü haftanın maç programı şöyle:
18.00 Astana (Kazakistan) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)
20.00 Lugano (İsviçre) - Viktoria Plzen (Çekya)
20.00 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - FCSB (Romanya)
20.00 BATE (Belarus) - Köln (Almanya)
20.00 Kızılyıldız (Sırbistan) - Arsenal (İngiltere)
20.00 Atiker Konyaspor - Salzburg (Avusturya)
20.00 Olympique Marsilya (Fransa) - Vitoria Guimaraes (Portekiz)
20.00 Östersunds (İsveç) - Athletic Bilbao (İspanya)
20.00 Zorya (Ukrayna) - Hertha Berlin (Almanya)
20.00 Nice (Fransa) - Lazio (İtalya)
20.00 Zulte Waregem (Belçika) - Vitesse (Hollanda)
20.00 Zenit (Rusya) - Rosenborg (Norveç)
20.00 Vardar (Makedonya) - Real Sociedad (İspanya)
22.05 Villarreal (İspanya) - Slavia Prag (Çekya)
22.05 Skenderbeu (Arnavutluk) - Partizan (Sırbistan)
22.05 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Young Boys (İsviçre)
22.05 Braga (Portekiz) - Ludogorets (Bulgaristan)
22.05 Hoffenheim (Almanya) - Medipol Başakşehir
22.05 Milan (İtalya) - AEK (Yunanistan)
22.05 Austria Wien (Avusturya) - Rijeka (Hırvatistan)
22.05 Everton (İngiltere) - Olympique Lyon (Fransa)
22.05 Atalanta (İtalya) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)
22.05 Sheriff (Moldova) - Lokomotiv Moskova (Rusya)
22.05 Zlin (Çekya) - Kopenhag (Danimarka)
Feyyaz Uçar'dan Di Maria açıklaması
Devler Ligi'nde ilk finalist Dortmund
Muçi Beşiktaş'ı finale taşıdı
Halim Okta: Kupayı alacağımıza inanıyoruz
"Finali hak eden taraftık"
Saadettin Saran'dan başkan adaylığı açıklaması
Trabzonspor, Karagümrük deplasmanında
35. hafta VAR kayıtları açıklandı
Fenerbahçe'de İrfan Can Kahveci ve Osayi şoku
Quaresma'dan Santos ve Semih Kılıçsoy açıklaması