9
Ağustos 2020
Pazar
Voleybol

Ziraat Bankası, Belchatow'dan çekinmiyor

15 Şubat 2016 Pazartesi 16:16 - Son Güncelleme 15 Şubat 2016 Pazartesi 14:20

"Polonya'dan galibiyetle dönüp, Ankara'da bu işi bitirmeyi hedefliyoruz."

Ziraat Bankası Voleybol Takımı Sportif Direktörü Barış Hamaz, Erkekler DenizBank CEV Şampiyonlar Ligi 12'li play off turunda karşılaşacakları Polonya temsilcisi PGE Sckra Belchatow'dan çekinmediklerini belirtti.

Başkent ekibi, PGE Sckra Belchatow ile 17 Şubat Çarşamba günü deplasmanda oynayacağı maç için Polonya'ya gitti.

Sportif direktör Barış Hamaz, yaptığı açıklamada, Şampiyonlar Ligi'nde ilk maçtan itibaren bugüne kadar çok güzel işlere imza attıklarını belirtti.

Polonya ekibinin, grupta karşılaştıkları takımlardan çok daha iyi seviyede olduğuna işaret eden Hamaz, şu ifadeleri kullandı:

"PGE Sckra Belchatow'un, Polonya ekolünün önemli takımlarının başında geldiğini biliyoruz. İki maçlı eleme usulünün uygulanacağı turda hata yapma şansımız yok. Bu nedenle ilk sayıdan itibaren oyuna çok iyi başlamak zorundayız. Kendi seyircisi önünde 15 bin kişiye oynuyorlar. İyi motive olarak sahaya çıkacaklarını düşünüyoruz. Ancak bizi hiçbir şey korkutmuyor ve çekinmiyoruz. Sporcularımıza güveniyoruz. Bunu başaracak güçte olduğumuzu düşünüyorum. İnşallah, anlımızın akıyla oradan galibiyetle dönüp, Ankara'da bu işi bitirmeyi hedefliyoruz."

Sıradaki Haber
"Modena'ya teslim olmayacağız"
Yükleniyor lütfen bekleyiniz