Voleybol

Voleybol Milli Takımları’na yeni sponsor

27 Mayıs 2022 Cuma 14:49 - Son Güncelleme 27 Mayıs 2022 Cuma 15:50  |  Kaynak : AA

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Trendyol arasında sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu'nda düzenlenen törene, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın kaptanı Eda Erdem Dündar ile A Milli Erkek Voleybol Takımı'nın kaptanı Arslan Ekşi katıldı.

Anlaşmaya göre 3 yıllığına milli takımların ana sponsoru olan Trendyol, Fabrika Voleybol'a da destek verecek.

Üstündağ: "Yapacak daha çok işimiz var"

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Üstündağ, "Türk voleybolu, geldiği noktada herkesin takdir ettiği, ülkemizin gurur kaynağı bir branş. Sponsorlar bizim için çok önemli. Bugün tarihi bir gün. Trendyol ailesi çok saygın, ülkemizin gururu bir organizasyon. Bu yolda bizleri yalnız bırakmadıkları, Türk voleybolunun değer ortağı oldukları için teşekkür ediyorum. İyi ki varlar. Yapacak daha çok işimiz var." diye konuştu.

"Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı maçlara davet ettim"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile  görüştüğünü vurgulayan Üstündağ, "Sporu bu kadar seven bir Cumhurbaşkanına sahip olmak büyük şans. Kendisine teşekkür ediyorum. Kendisini maçlara davet ettim, fırsat bulduğunda gelebileceğini söyledi. Voleybolla gurur duyduğunu söyledi. Voleybola olan katkısı, desteği büyük. Voleybol denilince her türlü talimatı veriyor. Dün akşam takıma da selamlarını iletti. En kısa sürede külliyede misafir edeceğini belirtti. Sayın Cumhurbaşkanımız spor adamı." şeklinde görüş belirtti.

Çağlayan Çetin ise "Trendyol olarak Türkiye'nin en büyük şirketlerindeniz. TVF ile olmaktan çok memnunuz. Bütün Trendyol ailesi yolculuklarında yanlarında olmaktan gurur duyacak. Türk sporunun yanında olmaktan çok gurur duyuyoruz. Trendyol ailesi olarak çok teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Arslan Ekşi de milli takımın yaz sezonunu açtığını vurgulayarak, "Bu yaz sezonunda umarım istediğimiz sonuçları kazanıp ülkemizi onurlandırırız. Her sene hissettiğimiz bir şey var. Başkanım desteğiniz çok önemli. Bunu her zaman gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Sponsorluk anlaşmasından dolayı çok mutluyum. Trendyol'a verdikleri destekten dolayı çok teşekkür ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Eda Erdem Dündar ise yaptığı açıklamada, "Yükselen bir değer olan Voleybol Federasyonu ile yapılan bu anlaşma, 2 tarafa da çok iyi gelecek. Biz voleybol olarak bir aileyiz, bunu sizler de göreceksiniz. Bizlere uğurlu geleceğinizi düşünüyorum. Altyapılara desteğiniz de çok önemli." ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber
Milletler Ligi'nde Ankara'da oynanacak maçların programı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz