7
Haziran 2020
Pazar
Basketbol

Potada haftanın programı

31 Ocak 2020 Cuma 10:38 - Son Güncelleme 31 Ocak 2020 Cuma 10:42

ING Basketbol Süper Ligi'ne 18'inci, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi'ne ise 17'nci hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 17'nci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 20'nci hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu 4 ligde haftanın maç programı şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

1 Şubat Cumartesi:

13.00 TOFAŞ-Gaziantep Basketbol (TOFAŞ)

15.15 Pınar Karşıyaka-Frutti Extra Bursaspor (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

17.30 Beşiktaş Sompo Sigorta-Galatasaray Doğa Sigorta (Akatlar)

20.00 Darüşşafaka Tekfen-Sigortam.net İTÜ Basket (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

2 Şubat Pazar:

13.00 Meksa Yatırım Afyon Belediyespor-Bahçeşehir Koleji (Prof. Dr. Veysel Eroğlu)

15.15 Fenerbahçe Beko-Türk Telekom (Ülker)

17.30 Anadolu Efes-Teksüt Bandırma (Sinan Erdem)

20.00 OGM Ormanspor-Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol (Ankara)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

31 Ocak Cuma:

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol (Kadir Has Kongre Merkezi)

18.00 Galatasaray-ÇBK Mersin Yenişehir Belediyespor (Ahmet Cömert)

18.00 Samsun Canik Belediyespor-BOTAŞ (Mustafa Dağıstanlı)

20.00 Fenerbahçe Öznur Kablo-OGM Ormanspor (Metro Enerji)

1 Şubat Cumartesi:

13.00 İzmit Belediyespor-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Kocaeli Atatürk)

14.00 Çankaya Üniversitesi-Beşiktaş TRC İnşaat (Ankara)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

31 Ocak Cuma:

16.30 Anadolu Basket-Semt77 Yalovaspor (TOBB ETÜ)

18.00 1881 Düzce Belediyespor-Merkezefendi Belediyespor (Kalıcı Konutlar Merkez)

1 Şubat Cumartesi:

14.30 Final Gençlik-Bandırma Kırmızı (Bursa Atatürk)

15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Mamak Belediyespor (Muradiye)

16.00 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-BUDO Gemlik Basketbol (Kurtdereli)

17.00 Samsunspor-Bornova Belediyespor (Mustafa Dağıstanlı)

2 Şubat Pazar:

16.00 Konyaspor-Akhisar Belediyespor (Selçuklu Belediyesi)

16.00 Petkimspor-Lokman Hekim Fethiye Belediyespor (ENKA)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

31 Ocak Cuma:

16.00 Antalya 07 Basketbol-Bosna 34 (Akdeniz Üniversitesi Gazi Mustafa Kemal)

18.00 Bayraklı Belediyespor-BOTAŞ Gelişim (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

1 Şubat Cumartesi:

14.00 Mersin Üniversitesi-Fenerbahçe Gelişim (Mersin Üniversitesi)

14.00 Bursa Büyükşehir-Nesibe Aydın (Yıldırım Şahin Başol)

15.00 Yalova VİP-Bilge Hastanesi Sakarya Yükseliş (90. Yıl)

15.00 Emlak Konut-Edremit Belediyesi Gürespor (Complex İstanbul)

16.30 İstanbul Üniversitesi-Urla Belediyespor (Ahmet Cömert)

17.00 1881 Düzce Belediyespor-Mardin Büyükşehir Başak (Kalıcı Konutlar Merkez)

Kaynak: AA

Sıradaki Haber
Fenerbahçe'den depremzedeler için sosyal sorumluluk projesi
Yükleniyor lütfen bekleyiniz