Basketbol

Basketbolda haftanın programı

20 Ekim 2023 Cuma 13:39 - Son Güncelleme 20 Ekim 2023 Cuma 13:42  |  Kaynak : AA

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde dördüncü, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi ve Türkiye Basketbol Ligi'nde ise yedinci hafta maçları oynanacak.

Türkiye Basketbol Federasyonundan (TBF) yapılan açıklamaya göre liglerde haftanın programı şu şekilde:

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi

20 Ekim Cuma:

18.00 Reeder Samsunspor-Aliağa Petkimspor (Mustafa Dağıstanlı)

21 Ekim Cumartesi:

13.00 Çağdaş Bodrumspor-Darüşşafaka Lassa (Menteşe)

15.30 Beşiktaş Emlakjet-Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket (BJK Emlakjet)

18.00 Pınar Karşıyaka-Türk Telekom (Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka)

22 Ekim Pazar:

13.00 TOFAŞ-Manisa Büyükşehir Belediyespor (TOFAŞ)

15.30 Onvo Büyükçekmece Basketbol-Bursaspor İnfo Yatırım (Gazanfer Bilge)

18.00 Bahçeşehir Koleji-Anadolu Efes (Ülker)

20.30 Galatasaray Ekmas-Fenerbahçe Beko (Sinan Erdem)

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi

21 Ekim Cumartesi:

16.00 Mehmet Kavan Yapı İzmit Belediyespor-Botaş (Şehit Polis Recep Topaloğlu)

18.00 ÇBK Mersin-İlkem Yapı Tarsusspor (Servet Tazegül)

22 Ekim Pazar:

14.00 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Emlak Konut (Hatay Merkez)

14.00 Fenerbahçe Alagöz Holding-Bursa Uludağ Basketbol (Metro Enerji)

15.30 Galatasaray Çağdaş Faktoring-Nesibe Aydın (Ahmet Cömert)

16.00 Çankaya Üniversitesi-Melikgazi Kayseri Basketbol (TOBB ETÜ)

17.00 OGM Ormanspor-Beşiktaş (M. Sait Zarifoğlu)

Türkiye Basketbol Ligi

21 Ekim Cumartesi:

14.45 OGM Ormanspor-Çayırova Belediyesi (M. Sait Zarifoğlu)

16.30 Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor-MKE Ankaragücü İkon Menkul (Kocaeli Atatürk)

22 Ekim Pazar:

13.00 Bornova Belediyesi Karşıyaka-Kapaklıspor (Altındağ Atatürk)

14.00 Finalspor-Alagöz Holding Iğdır Basketbol (Naim Süleymanoğlu)

15.45 Semt77 Yalovaspor-Gaziantep Basketbol (90. Yıl)

17.30 Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler-Sigortam.Net (Gölbaşı)

19.15 Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Pizza Lazza Haremspor (Kurtdereli)

23 Ekim Pazartesi:

13.00 Esenler Erokspor-Konyaspor (Ahmet Cömert)

14.00 Fenerbahçe Koleji Novotel-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Metro Enerji)

Sıradaki Haber
Türkiye Basketbol Ligi isim sponsoru Türkiye Sigorta oldu
Yükleniyor lütfen bekleyiniz