![Badmintonda bronz madalya](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19949247.jpeg)
Bengisu Erçetin ile Nazlıcan İnci, çift kadınlar kategorisinde mücadele ettikleri Avrupa Badminton Şampiyonası'nda bronz madalya elde etti.
Almanya'nın Saarbrücken kentinde düzenlenen şampiyonadaki yarı final maçında, 8 numaralı seribaşı Bengisu-Nazlıcan ikilisi ile 3 numaralı seribaşı Gabriela Stoeva-Stefani Stoeva çifti karşılaştı.
Bulgar rakiplerine 21-11 ve 21-15'lik setlerle 2-0 yenilen Bengisu ile Nazlıcan, Avrupa 3'üncüsü oldu. Bengisu ile Nazlıcan, 3. olarak Türkiye'ye Avrupa Büyükler Badminton Şampiyonası'nda çiftlerdeki ilk madalyasını kazandırdı.