Placeholder Broadage Row

Trendyol 1. Lig'de 2024-2025 sezonu transfer dönemi hareketliliği yaşanıyor, İşte Süper Lig'e çıkma mücadelesine sahne olan 1. Lig'de yapılan transferler...

66 - Kahraman Demirtaş (Savunma) Konyaspor → Sakaryaspor

65 - Engin Can Aksoy (Savunma) Hatayspor → Sakaryaspor

64- Yusuf Talum (Savunma) GMG Kastamonuspor → Manisa FK

63- Ahmet Sağat (Santrfor) | Çorum FK → Kocaelispor

62- Kerem Atakan Kesgin (Orta saha) | Beşiktaş → Bandırmaspor

61- Göktuğ Bakırbaş (Kaleci) | Göztepe → BB Erzurumspor

60- Süleyman Koç (Sağ kanat) | Adana Demirspor → BB Erzurumspor

59- Rayane Aabid (Orta saha) | Hatayspor → Sakaryaspor

58- Kwasi Wriedt (Santrfor) | Kiel (Almanya) → Manisa FK

57- Samed Onur (Orta saha) | Sakaryaspor → Gençlerbirliği

56- Reagy Baah Ofosu (Kanat) FC Botoşani → Şanlıurfaspor

55- Emre Demir (Orta Saha) | Fenerbahçe → Sakaryaspor

54 - Erhan Erentürk (Kaleci) Manisa FK → Gençlerbirliği

53- Ryan Mendes (Sol Kanat) | Fatih Karagümrük → Kocaelispor

52- Murat Uçar (Sağ bek) | Eyüpspor → Amedspor

51- Sten Reinkort (Forvet) | Bohemian Football Club (İrlanda) → Şanlıurfaspor

50- Mehmet Yüksel (Sağ Kanat) | Sparta Rotterdam (Hollanda) → Şanlıurfaspor

49- Jack Can Karadoğan (Orta saha) | Pontypridd United (Galler) → Şanlıurfaspor

48- Jani Petteri Forsell (Orta Saha) | Korona Kielce → Şanlıurfaspor

47- Cuma Menize (Orta saha) | Sarıyer → Şanlıurfaspor

46- Burak Çamoğlu (Sağ bek) | Rot Weiss Ahlen → Şanlıurfaspor

45- Fatih Eren (Stoper) | Racing FC Union → Şanlıurfaspor

44- Atakan Aybastı (Sağ bek) | Kuşadasıspor → Şanlıurfaspor

43- Max Gradel (Sol kanat) | Gaziantep FK→Sakaryaspor

42- Görkem Bitin (Santrfor) | Pendikspor → Ankara Keçiörengücü

41- Oğuzcan Çalışkan (Stoper) | Bulvarspor → Ankara Keçiörengücü

39- Arda Yılmaztürk (Sağ bek) | Çorum FK → Ankara Keçiörengücü

40 - İsmail Cipe (Kaleci) Boluspor → Sakaryaspor

39- Sinan Osmanoğlu | (Stoper) Manisa FK → Gençlerbirliği

38- Salih Dursun (Stoper) | Fatih Karagümrük → Sakaryaspor

37- Alim Öztürk (Stoper) | Samsunspor → Alagöz Holding Iğdır FK

36- Alperen Selvi (Stoper) | Altınordu → Alagöz Holding Iğdır FK

35- Ramon Vinicius Dos Santos (Orta saha) | Sheriff → Ankara Keçiörengücü

34- Ali Dere (Defans) | Sarıyer→ Ankara Keçiörengücü

33- Recep Taşbakır (Orta saha) | Ankaraspor → Ankara Keçiörengücü

32- Jakub Szumski (Kaleci) | Samsunspor → Sakaryaspor

31- Kristal Abazaj (Forvet) | KF Tirana (Arnavutluk) → Ankara Keçiörengücü

30- Ahmet Gökbayrak (Forvet) | Nazilli Belediyespor → ASTOR Enerji Şanlıurfaspor

29- Emre Satılmış (Kaleci) | 68 Aksaray Belediyespor → Ankara Keçiörengücü

28- Abdulkadir Sünger (Kaleci) | Denizlispor → Şanlıurfaspor

27 - Oğulcan Çağlayan (Orta saha) Kasımpaşa → Kocaelispor

26 - Marcos Silva (orta saha) CS Maritimo → Alagöz Holding Iğdır FK

25- Tarkan Serbest (Stoper) | Göztepe → Kocaelispor

24 - Adama Diakhaby (Orta saha) Karabağ→ Bandırmaspor

23 - Atınç Nukan (Stoper) Göztepe→ Bandırmaspor

22 - Faruk Can Genç (Kaleci) Giresunspor→ Bandırmaspor

21 - Landry Nomel (Orta saha) Chateauroux → Bandırmaspor

20- Rodrigo Alves de Holanda Santos (Orta Saha) Londrina→ Bandırmaspor

19- Mourad Louzif (Orta Saha) Villefranche→ Bandırmaspor

18 - Hikmet Çiftçi (Orta saha) Tuzlaspor → Bandırmaspor

17 - İbrahim Kaya (Kaleci) Erbaaspor → Bandırmaspor

16 - Paulinho (Orta saha) Torreense → Bandırmaspor

15- Ahmet Engin (Orta saha) Duisburg→Alagöz Holding Iğdır FK

14 - Ahmet Oğuz (Sağ bek) Konyaspor → Kocaelispor

13 -Muhammed Gönülaçar (Savunma) Van Spor FK →Şanlıurfaspor

12 - Furkan Gedik (orta saha) | Bld Derince→ Kocaelispor

11- Metehan Mimaroğlu (Orta saha) | Teksüt Bandırma Spor → Gençlerbirliği

10- Rogerio Thuram (Forvet) | Eyüpspor → Alagöz Holding Iğdır FK

9- Mikail Okyar (Orta saha) | Ankara Keçiörengücü → Gençlerbirliği

7- Yunus Emre Gedik ( Savunma) | Göztepe → Kocaelispor

6 - Fıratcan Üzüm (Savunma) | Göztepe → Gençlerbirliği

5- Furkan Özyapı (Orta saha) | İnegölspor → Kocaelispor

4- Muharrem Cinan (Savunma) | Ankara Keçiörengücü → Kocaelispor

3- Mesut Özdemir (Savunma) | Iğdır FK → Pendikspor

2- Burak Süleyman ( orta saha) | Sakaryaspor → Pendikspor

1 - Hasan Kılıç (Orta saha) | Sakaryaspor → Pendikspor