28
Şubat 2021
Pazar
Diğer Sporlar

Ankaragücü Halter Takımı sporcularına milli davet

15 Ocak 2021 Cuma 13:37 - Son Güncelleme 15 Ocak 2021 Cuma 13:59  |  Kaynak : DHA

Ankaragücü Halter Takımı'ndan Nuray Levent ve Melisa Güneş, milli takıma davet edildi.

Ankaragücü sporcularından Nuray Levent, bu yıl yapılacak olan Tokyo Olimpiyat Oyunları ve Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Kadın Millî Halter Takımı'na davet edildi.

Melisa Güneş ise Gençler Dünya Şampiyonası ve Büyükler Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Kadın Millî Halter Takımı'na çağrıldı.

Ankaragücü Halter Takımı Antrenörü Ertan Mert, sporcuların milli takımda mücadele edecek olmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek "Sporcularımızın büyük başarılara imza atarak, Ankaragücümüzü en iyi şekilde temsil edeceklerine yürekten inanıyorum. Bizlere her türlü desteği sağlayarak, ülkemize ve Ankaragücümüze başarılı sporcular yetiştirmemize büyük katkı sunan başta kulüp Başkanımız Fatih Mert ve yönetim kurulumuza, aynı zamanda bizi her yarışmada destekleyen büyük Ankaragücü taraftarına teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Antrenör Halil İbrahim Turan ise, yoğun emek harcadıklarını vurgulayarak, "İnşallah başarılarla dönüp, kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmiş olacağız. Sporcularımız Milli takımda mücadele edecek olması bizim için büyük bir mutluluk” dedi. 

Sıradaki Haber
Naim Süleymanoğlu'nun annesi, tedavi için Türkiye'de
Yükleniyor lütfen bekleyiniz