![Aysel Özkan, 2 gümüş madalya kazandı](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19513379.jpeg)
Milli halterci Aysel Özkan, Romanya'da düzenlenen Gençler ve 23 Yaş Altı Halter Şampiyonası'nda 2 gümüş madalya elde etti.
Türkiye Halter Federasyonundan yapılan açıklamaya göre başkent Bükreş'te düzenlenen şampiyonada, 23 yaş altı kadınlar 64 kiloda ay-yıldızlı sporcu Aysel Özkan, koparmada 93 kilo, toplamda da 206 kiloluk derecelerle 2 gümüş madalya kazanma başarısı gösterdi.
Başarılı halterci, silkmede ise 113 kiloluk kaldırışıyla dördüncü sırada yer aldı.