![Kaan Kahriman'dan 3 altın madalya](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19512703.jpeg)
Gençler ve 23 Yaş Altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın üçüncü gününde 3 madalya daha geldi. Milli halterci Kaan Kahriman, 3 altın madalya ile Avrupa Şampiyonu oldu.
Romanya'nın başkenti Bükreş'te düzenlenen Gençler ve 23 yaş altı Avrupa Halter Şampiyonası'nın 3'üncü gününde 67 kiloda mücadele eden ay-yıldızlı sporcu, koparmada 137, silkmede 156 ve toplamda 293 kilo ile 3 altın madalya ile Avrupa Şampiyonu oldu.
Kaan Kahriman ile gelen 3 altın madalyanın ardından milli takımın madalya sayısı 10 altın, 1 gümüş ve 9 bronz olmak üzere 20 madalyaya yükseldi.