17
Nisan 2021
Cumartesi
Diğer Sporlar

Şampiyonaya asfalt üzerinde hazırlanıyorlar

20 Haziran 2020 Cumartesi 11:00 - Son Güncelleme 20 Haziran 2020 Cumartesi 11:04

Muş'ta tekerlekli kayak sporcuları, koronavirüs nedeniyle ara verdikleri antrenmanlarını, normalleşme süreci ile birlikte asfalt üzerinde sosyal mesafe kuralına uyarak yapıyor.

Kentte, sporcular ara verdikleri antrenmanlarına, normalleşme süreciyle yeniden başladı. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki tekerlekli kayak sporcuları, antrenörleri eşliğinde antrenman yapıyor.

Muş Alparslan Üniversitesi kampüsünde antrenman için bütün hazırlıklarını tamamlayan sporcular, sıcak havaya rağmen asfaltta saatlerce ter döktü. Sosyal mesafe kuralına uygun şekilde antrenmanlarını yapan sporcular, uzun süre sonra bir arada antrenman yapmanın mutluluğunu yaşadı.

Normalleşme süreci öncesinde de evde var olan imkanlarla antrenmanlarını sürdüren sporcular, büyük bir özveriyle Türkiye Tekerlekli Kayak Şampiyonası'na hazırlanıyor.

Tek amaçlarının olimpiyatlarda Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek olduğu belirten sporcular, zor şartlar altında da olsa şampiyonada başarı elde edebilmek adına büyük bir özveriyle çalıştıklarını söyledi.

Kaynak: DHA 

Sıradaki Haber
Boccia heyecanını salgın sürecinde evlerinde yaşadılar
Yükleniyor lütfen bekleyiniz