Diğer Sporlar

Macerada yarışacak takımlar belli oldu

16 Mayıs 2024 Perşembe 17:02 - Son Güncelleme 16 Mayıs 2024 Perşembe 22:44  |  Kaynak : TRT SPOR

Dünyanın dört bir yanından maceraperestlerin 1 hafta boyunca 24 adet Red Bull ile Avrupa’yı dolaştığı Red Bull Can You Make It? 2024 başvuruları sona erdi.

Dünyanın dört bir yanındaki takımların, 21 – 28 Mayıs tarihleri arasında para yerine Red Bull kutularıyla Avrupa’nın 5 şehrinde beden, zihin güçleri ve yaratıcılıklarını kullanarak gezeceği Red Bull Can You Make It? yarışmasına Türkiye’den katılım gösterecek takımlar belli oldu.

7 günlük unutulmaz bir deneyim sunan etkinlik Red Bull Can You Make It?’e bu sene The Roadies, Adrenaline Freaks, Badass Bats ve Turkish Delight takımları Türkiye’den katılım gösterecek.


Red Bull Can You Make It? heyecanı Avrupa’da başlıyor.

Dünyanın dört bir yanından etkinliğe katılım gösterecek takımlar, 15 Nisan’da başvuru sonuçlarının açıklanmasıyla belli oldu. Etkinlikte yarışmaya hak kazanan yarışmacılar Barselona, Amsterdam, Kopenhag, Milano veya Budapeşte’den yola çıkarak etkinliğin bi????ş şehri olan Berlin’e 1000 km yol kat ederek ulaşmaya çalışacak.

Önemli olan yarışmak!
Dünyanın dört bir yanından seçilecek takımlar; macera dolu yolculukları sırasında yemek, konaklama ve bir sonraki lokasyona ulaşmak gibi ih????yaçları için para yerine; yarışma için özel tasarlanan Red Bull kutularını kullanacak. Yarışmacılar seyahatleri boyunca Kontrol Noktası Mücadeleleri, Sosyal Medya Takibi ve Macera Listesi’nde yazılı görevleri yerine ge????rerek puan kazanabilecek. Takımlar, maceraları boyunca görevi tamamlamak ya da bi????ş şehrine en hızlı ulaşmaktan ziyade bu anların mücadelesiyle hayata farklı bir perspektifren deneyimleme imkanı bulacak. Berlin’deki bitişş noktasına ulaşmaya çalışırken mücadele anlarını kendilerine teslim edilen telefonlardan sosyal medya hesaplarında paylaşacak olan ekiplerin puanlamaları da bu paylaşımlar üzerinden yapılacak.

Etiketler : Red Bull
Sıradaki Haber
"Tour of Sakarya" Prolog yarışıyla başladı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz