![Artistik yüzmede millilerden bronz madalya](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19503658.jpeg)
Polonya'da devam eden 3. Avrupa Oyunları'nın artistik yüzme serbest stil kombinasyon branşında Türkiye, bronz madalya elde etti.
Oswiecim şehrindeki Su Sporları Merkezi'nde gerçekleştirilen artistik yüzme yarışlarında serbest stil kombinasyon branşına sadece 3 ülke katılım gösterdi ve daha yarış başlamadan her ülke madalyayı garantiledi.
Türkiye, yarış sonucunda İsrail ve Almanya'nın arkasından 3. olarak bronz madalya kazandı.
Yarışmada ay-yıldızlı takımda, Esranur Yirmibeş, Nil Talu, Ayda Salepçioğlu, Melek Andreea Akay, Selin Telci, İsra Yüksel, Derin Aralp, Ece Sokullu, Ece Üngör, Duru Kanberoğlu, Dila Yıldız ve Cansın Kütükçüoğlu yer aldı.