![Milli para masa tenisçilerden 4 madalya](https://cdn-i.pr.trt.com.tr/trtspor/w674/h382/q75/19405024.jpeg)
Uluslararası Masa Tenisi Federasyonu (ITTF) tarafından düzenlenen Fransa Para Açık Turnuvası'nda mücadele eden milli sporcular, 1 gümüş ve 3 bronz madalya kazandı.
Türkiye Masa Tenisi Federasyonunun açıklamasına göre, Saint Quentin en Yvelines kasabasında yapılan turnuvada yarışan Nesim Turan, tek erkekler sınıf 4 finalinde Fransız Maxime Thomas'a 3-0 yenilerek gümüş madalya aldı.
Tek kadınlar kategorisindeki ay-yıldızlı sporculardan İrem Oluk (klas 4), Neslihan Kavas (klas 9) ve Merve Cansu Demir (klas 10) ise bronz madalya elde etti.