Placeholder Broadage Row
Batum: Seçimin kazananı Galatasaray oldu

Galatasaray Kulübü'nde başkanlık seçimini kaybeden Süheyl Batum'dan ilk açıklama geldi. Dursun Özbek'in seçimi kazanmasının kesinleşmesiyle kürsüye gelen Batum, "Bu seçimlerin kazananı her zamanki gibi Galatasaray oldu" diye konuştu.

Galatasaray Kulübü Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda başkanlık seçimini mevcut başkan Dursun Özbek kazandı.

Dursun Özbek'in seçimi kazanmasının kesinleşmesiyle kürsüye gelen diğer aday Süheyl Batum, "Her zaman olduğu gibi demokratik, şölen havası içinde, hiçbir başka kurumun bu kadarını başaramayacağı bir seçim yaptık. Bu seçimlerin kazananı her zamanki gibi Galatasaray oldu. Başta bu seçimin bu kadar demokratik bir şölen havası içinde geçmesini sağlayan divan heyetine, eski yönetime yürekten teşekkür ediyorum. Bu seçim, yarınki zaferimize bir ön olacaktır. Hep beraber 24. şampiyonluğumuzu yaşayacağız. Bu şölen havasında demokrasiyi uygulayan bir kulüpten bütün camialar korksun. Biz Galatasarayız. Kimseye benzemeyiz." ifadelerini kullandı.

Özbek ise "Galatasaray'a yakışan demokratik bir seçim olmuştur. Süheyl kardeşime de bu demokrasiye verdiği destekten dolayı teşekkür ederim. Burada kaybeden yoktur. Bir kurum kazanmıştır. O da Galatasaray'dır." diye konuştu.