14
Mayıs 2021
Cuma
Futbol

"G.Saray'ın teklifini reddettim çünkü..."

01 Ekim 2013 Salı 17:51 - Son Güncelleme 01 Ekim 2013 Salı 17:52

Gheorghe Hagi, Galatasaray’dan teklif aldığını doğruladı.

Galatasaray'ın Mancini'yi getirmeden önce adayları arasında yer alan Hagi, teklifi neden kabul etmediğini açıkladı.

Fatih Terim ile yolları ayırdıktan sonra birçok teknik direktör ile görüşen Galatasaray yönetiminin, takımı daha önce iki kez çalıştıran ve futbolculuk yıllarında başarılı olan Gheorghe Hagi ile de görüştüğü iddia edilmişti. Haberi doğrulayan Rumen antrenör, zamanlamanın yanlış olduğunu söyledi.

Romanya’da yayın yapan Dolce Sport’a konuşan Gheorghe Hagi, Galatasaray’dan teklif aldığını doğrularken, gelen teklifi geri çevirdiğini belirtti. Doğru bir zamanlama olmadığını söyleyen Hagi, “Galatasaray’da çalışmak için iyi bir zaman olmadığını bana gelen teklifte söylemiştim. Sezon başında almak benim için daha doğru olurdu. Yola çıkmış bir takımı almak istemedim“ dedi. Ayrıca yeni bir projeye başlamak üzere olduğunu vurgulayan Rumen futbol adamı, “Şu an yeni bir projeye başlamak üzereyim. Birçok proje için çalışıyorum ve bu nedenle göreve gelmek doğru olmayacaktı” diye konuştu.

Türkiye ve Galatasaray’a dönmek istediğini ama zamanlamanın kötü olduğunu söyleyen Hagi, “Türkiye ve Galatasaray’da olmak isterdim. Ancak böyle bir zamanda bu mümkün değil“ açıklamasını yaptı. (Skorer)

Sıradaki Haber
Yunan Ligi'nde haftanın görünümü
Yükleniyor lütfen bekleyiniz