3
Ağustos 2020
Pazartesi
Futbol

Ronaldo geçmişini unutamıyor

19 Eylül 2019 Perşembe 09:45 - Son Güncelleme 19 Eylül 2019 Perşembe 11:28

Juventus'un yıldızı Cristiano Ronaldo, geçmişini unutamıyor. Portekizli süper yıldız, çocukken bir fast food restoranında çalışan ve ona yardım eden 3 kadını arıyor.

Sosyal Sorumluluk projelerinde yaptığı yardımlarla büyük takdir toplayan isimlerden biri Cristiano Ronaldo.

Filistin'deki çocuklar ve Portekiz'de doğduğu yer olan Madeira adasında yaptığı yardımlar da bunun en önemli kanıtlarından.

Yardım sever yönüyle öne çıkan Portekizli yıldız, bugünlerde geçmişinden kopamıyor ve ona yardım eden 3 kadını arıyor.

Sporting Lisbon altyapısında oynamak için 11 yaşında tek başına Portekiz'in başkentine taşınan Ronaldo, zor günler geçirdiğini söyledi.

O günlerde ailesini sadece 3 ayda bir gördüğünü ifade eden Portekizli futbolcu, "Maddi imkanlarım bir hayli kötüydü. İşte o zor zamanda bana yardım eden fast food restoranında çalışan 3 kadını arıyorum" açıklaması yaptı.

Ronaldo,"Geceleri karnımız acıktığında, stadın yanındaki fast food restoranına giderdik. Arka kapıdan kapıyı çalar , hamburger arttı mı diye sorardık.. İsimlerinden biri Edna olan 3 kadın inanılmazdı.. Bize çok iyilik yaptılar" ifadesini de kullandı. 

Gol makinası, bu 3 kadını aradığını ancak bulamadığını, kendilerine ulaşması halinde ise yapılan iyiliğin karşılığını vermek istediğini belirtti.

Kaynak: TRT SPOR

Sıradaki Haber
ManU Lindelöf'ün sözleşmesini uzattı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz