9
Mayıs 2021
Pazar
Futbol

Misli.com 3. Lig'de görünüm

01 Mayıs 2021 Cumartesi 17:46 - Son Güncelleme 01 Mayıs 2021 Cumartesi 18:27  |  Kaynak : AA

Futbolda Misli.com 3. Lig'de 1. Grup'ta 30'uncu, 2, 3 ve 4'üncü Grup'ta ise 34. hafta mücadeleleri gerçekleştirildi.

1. Gruptaki Belediye Derincespor-Payasspor maçı, ligden düşmesi daha önce kesinleşen konuk takımın sahaya çıkmaması nedeniyle oynanmadı. Karşılaşmayla ilgili kararı Türkiye Futbol Federasyonu verecek.

Ligde 1. Grup'ta Diyarbekirspor, 2. Grup'ta Nazilli Belediyespor, 3. Grup'ta Somaspor, 4. Grup'ta da Dila Gıda Adıyaman 1954 normal sezonu lider bitirerek Misli.com 2. Lig'e yükseldi.

1. Grup'ta Bucaspor 1928, Malatya Yeşilyurt Belediyespor, Ofsspor ve Arnavutköy Belediyespor, 2. Grup'ta Belediye Kütahyaspor, Fethiyespor, Yomraspor ve İskenderun, 3. Grup'ta Esenler Erokspor, İçel İdmanyurdu, Isparta 32 Spor ve Çatalcaspor, 4. Grup'ta da Bursa Yıldırımspor, Düzcespor, 68 Aksaray Belediyespor ve 1954 Kelkit Belediyespor, 2. Lig'e yükselecek son iki takımın belirleneceği play-off'ta mücadele edecek.

Misli.com 3. Lig'de normal sezonun tamamlanmasıyla 1. Grup'ta 1877 Alemdağspor, Antalya Kemerspor, Payasspor ve Manisaspor, 2. Grup'ta Atlas Maden Çengelköyspor, Tekirdağspor, Tokatspor ve Yozgatspor 1959, 3. Grup'ta Cizrespor, Gölcükspor, Arhavispor ve Yalovaspor, 4. Grup'ta da Kozanspor, Sultanbeyli Belediyespor, Silivrispor ve Muğlaspor, Bölgesel Amatör Lig'e düştü.

Gruplarda alınan sonuçlar şöyle:

1. Grup

Kızılcabölükspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor: 0-1

Nevşehir Belediyespor-Çankaya: 1-2

Artvin Hopaspor-Fatsa Belediyespor: 1-0

1877 Alemdağ-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor: 0-0

Bucaspor 1928-Antalya Kemerspor: 3-0

Manisaspor-Ofspor: 1-2

Arnavutköy Belediyespor-Diyarbekir: 0-0

Belediye Derincespor-Payasspor: (Konuk takımın maça çıkmaması nedeniyle oynanmadı)

Not: Belediye Derincespor-Payasspor maçı, ligden düşmesi daha önce kesinleşen konuk takımın sahaya çıkmaması nedeniyle oynanmadı. Karşılaşmayla ilgili kararı Türkiye Futbol Federasyonu verecek.

2. Grup

İskenderun-Belediye Kütahyaspor: 2-1

Mardin Fosfatspor-Halide Edip Adıvarspor: 1-3

Kahta 02-Tokatspor: 4-0

Ceyhanspor-Ağrı 1970: 1-4

Fethiyespor-Atlas Maden Çengelköyspor: 6-2

Yomraspor-Nazilli Belediyespor: 0-1

Büyükçekmece Tepecikspor-Darıca Gençlerbirliği: 2-1

Karaman Belediyespor-Yozgatspor 1959: 5-0

3. Grup

Erbaaspor-Karşıyaka: 1-1

Osmaniyespor-Batman Petrolspor: 3-1

Altındağspor-İçel İdmanyurdu: 7-2

Yalovaspor-Cizrespor: 0-0

Elazığ Karakoçan-Çatalcaspor: 2-1

Gölcükspor-Arhavispor: 5-2

Esenler Erokspor-Çarşambaspor: 1-3

Isparta 32-Somasapor: 3-1

4. Grup

1954 Kelkit Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor: 1-3

Sultanbeyli Belediyespor-Bergama Belediyespor: 0-0

52 Orduspor-Modafen: 1-1

Düzcespor-Kırıkkale Büyük Anadolu: 1-1

Alanya Kestelspor-Muğlaspor: 2-2

Bursa Yıldırımspor-Kozanspor: 1-2

Karbel Karaköprü Belediyespor-Dila Gıda Adıyaman 1954: 3-1

Bayrampaşaspor-Silivrispor: 3-0

Ligde normal sezonun son hafta maçlarının ardından gruplarda oluşan puan durumu şöyle:

1. Grup

TAKIM O G B M A Y P
1.DİYARBEKİRSPOR 30 20 8 2 43 18 68
2.BUCASPOR 1928 30 20 7 3 58 18 67
3.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR 30 17 5 8 50 27 56
4.OFSPOR 30 14 11 5 43 31 53
5.ARNAVUTKÖY BELEDİYESİSPOR 30 13 9 8 40 29 48
6.EDİRNE BELEDİYESİ PAŞ EDİRNESPOR 30 12 9 9 34 31 45
7.BELEDİYE DERİNCESPOR 29 10 10 9 38 29 40
8.ARTVİN HOPASPOR 30 10 9 11 41 44 39
9.FATSA BELEDİYESPOR 30 10 8 12 22 31 38
10.KIZILCABÖLÜKSPOR 30 9 10 11 34 33 37
11.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR 30 9 7 14 31 31 34
12.ÇANKAYA 30 10 4 16 28 48 34
13.1877 ALEMDAĞSPOR 30 9 6 15 37 48 33
14.ANTALYA KEMERSPOR 30 7 6 17 27 50 27
15.PAYASSPOR 29 5 8 16 29 53 23
16.MANİSASPOR 30 1 9 20 22 56 12

2. Grup

TAKIM O G B M A Y P
1.NAZİLLİ BELEDİYESPOR 32 19 6 7 63 29 63
2.BELEDİYE KÜTAHYASPOR 32 18 8 6 61 35 62
3.FETHİYESPOR 32 17 7 8 59 29 58
4.YOMRASPOR 32 13 11 8 42 33 50
5.İSKENDERUN 32 15 5 12 38 41 50
6.HALİDE EDİP ADIVARSPOR 32 12 13 7 41 36 49
7.MARDİN FOSFATSPOR 32 12 12 8 39 33 48
8.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR 32 11 11 10 48 37 44
9.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ 32 10 13 9 29 27 43
10.AĞRI 1970 SPOR 32 11 9 12 29 39 42
11.CEYHANSPOR 32 11 8 13 48 69 41
12.KAHTA 02 32 8 14 10 40 36 38
13.KARAMAN BELEDİYESPOR 32 8 13 11 40 39 37
14.ATLAS MADEN ÇENGELKÖYSPOR 32 8 10 14 35 44 34
15.TEKİRDAĞSPOR 32 6 12 14 41 54 30
16.TOKATSPOR 32 6 7 19 22 65 25
17.YOZGATSPOR 1959 32 4 7 21 28 57 19

3. Grup

TAKIM O G B M A Y P
1.SOMASPOR 32 20 9 3 64 30 69
2.ESENLER EROKSPOR 32 19 7 6 59 27 64
3.İÇEL İDMANYURDU 32 14 10 8 42 32 52
4.ISPARTA 32 SPOR 32 14 8 10 49 35 50
5.ÇATALCASPOR 32 13 10 9 35 31 49
6.ÇARŞAMBASPOR 32 12 11 9 40 29 47
7.KARŞIYAKA 32 12 8 12 36 39 44
8.ALTINDAĞSPOR 32 11 10 11 36 34 Etiketler : Misli.com 3. Lig
Sıradaki Haber
Misli.com 3. Lig'de normal sezonun perdesi kapanıyor
Yükleniyor lütfen bekleyiniz